امروز : شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/10 - 11:28 ذخیره فایل ارسال به دوستان

۲۳ دی ماه؛ آخرین مهلت ثبت نام بازنشستگان در جشنواره ورزشی

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مهلت ثبت نام در جشنواره ورزشی تا 23 دی ماه تمدید شد.

به گزارش بابل نوین،عباس رشیدی مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری اظهار کرد: ۲۳ دی ماه سال جاری آخرین مهلت ثبت نام بازنشستگان، برای شرکت در جشنواره ورزشی بازنشستگان است.

رشیدی تصریح کرد:تاکنون حدود ۵۰۰۰ بازنشسته در سراسر کشور درخواست خود را برای شرکت در جشنواره ورزشی ثبت کرده اند و ثبت نام بازنشستگان در این دوره بیشتر به صورت اینترنتی اجرا می شود و متقاضیان باید با مراجعه به سایت اینترنتی صندوق بازنشستگی کشوری درخواست خود را ثبت کنند.

وی ادامه داد: بازنشستگان کشوری برای سهولت ثبت نام در جشنواره ورزشی می توانند به خانه های امید سراسر کشور که از زیر مجموعه های صندوق بازنشستگی هستند،مراجعه کنند.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری خاطرنشان کرد: جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری برای دومین بار و به طور همزمان در تهران و ۳۰ استان دیگر از ۸ بهمن ماه آغاز و در ۱۱ بهمن به کار خود پایان می دهد.

رشیدی یادآور شد: مهلت اولیه برای ثبت نام بازنشستگان در جشنواره ورزشی تا ۱۵ دی ماه بود که به دلیل اختلال در اینترنت، و همچنین تقاضای مدیران استانی صندوق های بازنشستگی تا ۲۳ دی ماه تمدید شد.

وی تاکید کرد: تفاوت اساسی جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری با نخستین دوره آن که در سال گذشته، برگزار شد در این است که هر یک از بازنشستگان آقا و خانم در این دوره تنها می توانند در یکی از رشته های ورزشی مسابقات شرکت کنند.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری اضافه کرد: از جمله رشته هایی که  بازنشستگان در جشنواره امسال در آن به رقابت می پردازند می توان به ورزش هایی چون شنا، شطرنج، تنیس روی میز، تیراندازی با تفنگ بادی و دارت اشاره کرد./ز

باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين