امروز : شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/10 - 20:32 ذخیره فایل ارسال به دوستان

توهم ایتالیایی و جو سازی برای حذف ایران از جام جهانی

به گزارش بابل نوین، تیم ملی فوتبال ایتالیا با شکست برابر تیم سوئد از جام جهانی ۲۰۱۸ کنار رفت و این موضوع برای ایتالیا بسیار گران تمام شد تا جایی که این روزها با وجود برگزاری مراسم قرعه کشی جام جهانی آنها هنوز دنبال راهی برای حضور در روسیه هستند.

سایت ایتالیایی “unionesarda” در این باره نوشته است: ایران مسعود شجاعی را به دلیل مسائل سیاسی از تیم ملی کنار گذاشته است و فیفا باید در این باره اقدام و این تیم را حذف و ایتالیا را جایگزین کند.

این ادعای واهی در حالی منتشر شده است که مسعود شجاعی و احسان حاج صفی هر دو در مقابل نماینده رژیم صهیونیستی به میدان رفتند و فقط شجاعی در حال حاضر عضو تیم ملی فوتبال ایران نیست.

اگر دلایل سیاسی مانع حضور شجاعی بود می بایستی حاج صفی هم تیم ملی را از دست می داد اما او در بازی های اخیر ایران حضور داشته است.

روی دیگر ماجرا این است که استدلال ایتالیا برای حضور در جام جهانی به جای ایران نادرست و به شکلی شبیه یک توهم است،چرا که تیم های دیگری هم وجود دارند که به دلیل شکست در پلی آف جام جهانی را از دست داده اند و اینکه چرا باید ایتالیا جایگزین ایران شود هم در نوع خود عجیب و خنده دار است.

مسعود شجاعی به دلیل مسائل فنی در تیم ملی حضور ندارد و کارلوس کی روش بارها این موضع را یادآور شده است که برای دعوت از نفرات ملی پوش توصیه پذیر نخواهد بود.

احتمالا در روز های اخیر ایتالیایی ها با توهمات حضور به جای ایران قصد دارند،افسردگی ناشی از حذف را با امید های واهی کنترل کنند و فوتبال دوستان ایتالیا را تا جام جهانی با اینگونه مسائل سرگرم کنند.

رد پای برخی صهیونیست ها نیز در این ماجرا به چشم می خورد همانطور که در این سایت ایتالیایی به این موضوع اشاره شده است.

جام جهانی برای ایتالیا تمام شده است و این واقعیتی است که باید پذیرفت و ایران با قدرت در روسیه حضور خواهد یافت.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين