امروز : چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/12 - 13:21 ذخیره فایل ارسال به دوستان

«کوچ مرجانی‌ها» به زودی منتشر می‌شود

به گزارش بابل نوین، سپیده ابرآویز نویسنده، در خصوص اثر جدیدش با عنوان « کوچ مرجانی‌ها» گفت: کتابم با عنوان «کوچ مرجانی‌ها» یک عاشقانه آرام است که در بستر جنگ رخ می‌دهد. این کتاب درباره مردم یک محله است. راوی کتاب در زمان حال به سرمی‌برد و به گذشته برمی‌گردد و اتفاقات محله‌اش را در زمان جنگ برای مخاطب بازگو می‌کند.

وی افزود: هنوز انتشاراتی که کتاب «کوچ مرجانی‌ها» را منتشر می‌کند، قطعی نشده است. فعلاً این کتاب را به ناشر برای انتشار سپردم و منتظرم به من جواب بدهند و بگویند کتاب را منتشر می کنند یا نه.

گفتنی است؛ سپیده ابرآویز پیش از این کتابی را به نام «فردا داستان خوبی می‌نویسم» منتشر کرده است. نویسنده بیشتر داستان‌های این مجموعه را در دهه ۸۰ و یا حتی کمی قبل‌تر نوشته است. دو یا سه داستان هم در سال‌های اخیر به آن اضافه و بالاخره برای چاپ ارائه کرده است. ابرآویز به داستان کوتاه بیشتر از رمان علاقه‌مند است و بر خلاف بسیاری، ادبیات ایرانی و معاصر را بیشتر از غرب می‌پسندد. چون معتقد است آن مطلبی را باید خواند که به فرهنگ جامعه نزدیک تر است و از آن حمایت کرد، نه اینکه با پز روشنفکری تیشه بر ریشه زد. ابرآویز داستان های رئال با مضامین اجتماعی، روان شناسانه و عاشقانه را به داستان هایی با موضوعات دیگر ترجیح می دهد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين