امروز : شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/12 - 13:35 ذخیره فایل ارسال به دوستان

فعالیت ۴ هزار حافظ قرآن در فرماندهی انتظامی مازندران

به گزارش بابل نوین، حجت الاسلام علی نوری رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان مازندران در افتتاحیه مسابقات قرآنی ویژه منطقه دو کشور از برگزاری بیش از ۵۷۰ کلاس آموزشی، کلاس قرآن خانه به خانه با بیش از یک هزار و ۷۴۸ مورد، برگزاری ۱۶۱ مرحله محفل انس با قرآن کریم در ستاد انتظامی استان و ۹۹۰ مورد در پاسگاه‌ها و کلانتری‌ها خبر داد.

وی از برگزاری اردو‌های سیاحتی – زیارتی مشهد مقدس، جمکران و قم برای کارکنان قرآنی و خانواده‌های آنان در طول سال خبر داد و افزود: فرماندهی انتظامی استان مازندران این افتخار را دارد که در راستای نهضت حفظ قرآن بیش از چهار هزار نفر از کارکنان و خانواده‌های آنان را حافظ قرآن تشکیل می‌دهد.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان مازندران گفت: استان مازندران طی پنج مرحله از این مسابقات موفق به کسب رتبه برتر کشوری شده و این دوره از مسابقات با بیش از ۳۰ هزار نفر از کارکنان و خانواده‌های آنان در سطح کشور و به صورت منطقه‌ای برگزار می‌شود.

حجت الاسلام علی نوری افزود: هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن ویژه کارکنان و خانواده‌های نیروی انتظامی منطقه دو کشور با حضور استان‌های “مازندران، گیلان، گلستان و سمنان” به میزبانی فرماندهی انتظامی استان در ساری در حال برگزاری است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين