امروز : سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/12 - 17:33 ذخیره فایل ارسال به دوستان

فقهی زاده: تقویت گفتمان قرآنی هدف اصلی یک رویداد

به گزارش بابل نوین، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:تقویت گفتمان قرآنی و بسترسازی جهت انس بیشتر آحاد جامعه با قرآن در سطوح مختلف جامعه، هدف اصلی برپایی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم است.

به نقل از معاونت قرآن وعترت ارشاد عبدالهادی فقهی زاده در نشست هماهنگی ستاد اجرایی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قران کریم با بیان اینکه فلسفه وجودی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم به عنوان موضوع مهمی باید مد نظر قرار گیرد، بر لزوم تقویت گفتمان قرآنی در سطح ملی و با پوشش جامعه آماری گسترده تاکید کرد.

در ادامه این نشست عبدالهادی فقهی زاده آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم را به عنوان فعالیتی مطرح کرد که ناظر بر هدف باید اجرا شود و تقویت گفتمان قرآنی را مهمترین برون داد این فعالیت ملی عنوان کرد.

وی اظهار کرد: ستاد اجرایی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم باید با نگاهی علمی- ایمانی در جهت شناساندن ابعاد بی نهایت قرآن کریم به جوانان تمام تلاش خود را انجام دهند و از این راه بر دین، اخلاق و اعتقاد مردم کشورمان تاثیر گذارند.

آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم پنجشنبه ١٠ اسفندماه سال جاری با مشارکت و همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين