امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/13 - 20:42 ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیروانی: هرگز مربیگری نمی کنم/ کی روش من و خانواده ام را به پرتغال دعوت کرده است

به گزارش بابل نوین، افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری باشگاه پرسپولیس در واکنش به اینکه آیا قصد دارید وراد عرصه مربیگری شوید، بیان کرد: در حال حاضر پرسپولیس یکی از بهترین مربیانی که در فوتبال ایران حضور داشته است را در اختیار دارد. آرزوی من این است که قرارداد برانکو تا ۲۰ سال دیگر هم تمدید شود. همین جا اعلام می کنم که من راهم تغییر کرده است و اگر برانکو هم از ایران برود به هیچ عنوان من در بحث فنی ورود نمی کنم. یک سری دوستان هم شاید بیرون از تیم دلواپس باشند اما من دیگر به مربیگری برنمی گردم. این موضوع را گفتم که خیال همه را راحت کنم که دیگر هیچ وقت مربیگری نخواهم کرد.

مجوز نوراللهى به علت سه اخطاره بودن هافبک هاى دفاعى تیم صادر نشد
پیروانی درباره وضعیت نوراللهی اظهار کرد: اتفاقاتی که پیرامون او رخ داد خارج از دست ما بود که نمی خواهم در مورد آن صحبت کنم. احمد از سرمایه های باشگاه پرسپولیس است.از سردار کمالی، مسئولان باشگاه تراکتورسازی و سردار باران چشمه که خیلی به ما کمک کردن تشکر می کنم. امیدوارم از این به بعد کمک های زیادی به بازیکنان سرباز شود.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مجوز بازى نوراللهى به علت سه اخطاره شدن هافبک هاى تیم صادر نشد. او در بازى هاى آسیایى شرکت کرد، بر این اساس مشکل چندانى ندارد تا در پرسپولیس بازى کند.

او درباره حضورش به عنوان سرپرست تیم پرسپولیس تصریح کرد: خوردبین بزرگ تر و پیشکسوت باشگاه است و همیشه کنار ما خواهد بود. ارتباط من با او بسیار نزدیک است و همچنان با او به عنوان یک پیشکسوت بزرگ در ارتباط خواهم بود. خدا را شکر می کنم که در این مسئولیت فعالیت می کنم و امیدوارم بتوانم به تیم خودم کمک کنم. اگر کاری برای باشگاه می کنم وظیفه خودم می دانم و وظیفه هر کسی هست که اگر می‌تواند، به این باشگاه کمک کند.

کی روش من و خانواده ام را به پرتغال دعوت کرده است
او خاطر عنوان کرد: در دو سالی که در تیم ملی بودم ارتباط بسیار خوبی با کی روش داشتم. با این حال برخی مشکلات و کمبودها در تیم ملی بود که باید به کی روش حق داد. باید ایده آل ترین شرایط را برای تیم ملی فراهم کرد. آرزو می کنم که تیم ملی در جام جهانی بهترین نتایج را کسب کند. من رابطه بسیار خوبی با کی روش داشتم و همین حالا او دعوت کرده است که با خانواده به پرتغال بروم.

پیروانی ادامه داد: بر این باورم که خبرنگاران باید جایگاه بهتری داشته باشند و اعتقاد دارم که هیچ وقت این قشر به حقش نرسیده است. امیدوارم با کمک یکدیگر بتوانیم به موفقیت های پرسپولیس کمک کنیم. از هیئت مدیره و سرپرست باشگاه هم تشکر می کنم که برای موفقیت تیم تلاش می کنند. آقای گرشاسبی هم در حال تلاش برای رفع مشکلات باشگاه هستند که ناخواسته برای این باشگاه بوجود آمده است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين