امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/14 - 19:31 ذخیره فایل ارسال به دوستان

شبکه ۵G در سال جاری عرضه خواهد شد

اپراتور AT&T متعلق به ایالات‌متحده در پی ایجاد شبکه موبایل 5G جدیدی است که بتواند با مشخصات رادیو جدید 5G مطابقت پیدا کند.

به گزارش بابل نوین،به تازگی اپراتور AT&T متعلق به ایالات‌ متحده اعلام کرده در پی ایجاد شبکه موبایل ۵G جدیدی است که بتواند با در آینده نزدیک به بازار عرضه نماید.

فناوری ۵G در حال حاضر به عنوان یکی از جدیدترین دستاوردها در زمینه ارتباطات و نیز اینترنت همراه شناخته می‌شود که البته بسیاری از اپراتورها در سراسر جهان در حال آماده‌سازی زیرساخت‌های خود برای ارائه این فناوری به کاربرانشان هستند.

در این میان نیز یکی از اصلی‌ترین و بزرگ‌ترین اپراتورهای آمریکا که با نام AT&T شناخته می‌شود، اظهار داشته است که سرویس جدید ۵G -که با نام رادیو جدید ۵G شناخته می‌شود- را تا پایان سال میلادی جاری در ۱۲ شهر این کشور راه‌اندازی نموده و خدمات آن را به کاربران خود ارائه خواهد کرد.

با این‌ وجود، این شرکت هنوز نامی از این ۱۲ شهر نبرده است،‌ ضمن اینکه جدیدترین دستگاه‌هایی که بروزرسانی مرتبط با این فناوری جدید را دریافت خواهند کرد نیز معرفی نکرده است.
البته مقامات این شرکت در طی اظهارات خود در این خصوص، اعلام کرده‌اند که این فناوری جدید نحوه زندگی، کار و البته تفریحات ما را تغییر خواهد داد و خدماتی بسیار فراتر از انتظار به همه مشتریان عرضه خواهد نمود.

همانطور که این شرکت تصریح نموده، باید در نظر داشت که فناوری ۵G حال حاضر هنوز به‌صورت کامل در ایالات‌ متحده در دسترس نیست و تنها ۲۳ شهر، تحت پوشش آن هستند.

با این‌ وجود، AT&T اظهار داشته است که این ویژگی را تا پایان سال میلادی جاری برای صدها شهر دیگر نیز در دسترس قرار خواهد داد./ز

متین

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين