امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/15 - 10:01 ذخیره فایل ارسال به دوستان

آغازدومین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی قایقرانی مردان درآمل

دومین مرحله اردوی تیم ملی قایقرانی اسلالوم مردان ایران برای آماده سازی جهت بازی های آسیایی 2018 جاکارتا اندونزی از عصر یکشنبه باحضور ملی پوشان در شهرستان آمل آغاز شد.

به گزارش بابل نوین،اردوی تیم ملی کایاک و کانو بزرگسالان به منظور حضور موفق در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا با حضور ۲ قایقران منتخب فدراسیون قایقرانی در رودخانه خروشان هراز در حدفاصل منطقه وانا بخش لاریجان آمل آغاز شده و تا چهارم بهمن ادامه خواهد داشت.
امیرمحمد فتاح پور از کرمانشاه در رشته کایاک یک نفره و مهدی کریمی از گیلان در کانو کانادایی دراین مرحله از اردو حاضر هستند.
اردوی ملی پوشان در آمل زیر نظر ‘ مسعود خدایاری ‘ سرمربی مازندرانی تیم ملی قایقرانی بزرگسالان ایران و’ ابراهیم محمدپور’ سرپرست تیم ملی وبا حمایت بخشداری لاریجان آمل در حال برگزاری است.
سرمربی تیم ملی قایقرانی اسلالوم ایران درخصوص برگزاری این اردو درآمل به خبرنگار ایرنا گفت: این اردو به واسطه شرایط مناسب رودخانه هراز و میزبانی که هیات قایقرانی شهرستان آمل داشته درحال برگزاری است.
مسعود خدایاری افزود : تا پایان امسال دو مرحله اردوی آماده سازی دیگر نیز برگزار خواهد شد که به احتمال یکی از این مراحل در مازندران خواهد بود.
وی ادامه داد، اردوهای برون مرزی و دیدارهای تدارکاتی هم پیش بینی شده که قبل از اعزام به مسابقات آسیایی خواهد بود و این نیاز تیم ملی است که در شرایط استاندارد و نزدیک به مسابقات مهم آسیایی شرکت کند.
سرمربی تیم ملی قایقرانی اسلالوم بزرگسالان گفت : رقابت سخت وفشرده ای با تیم های شرق آسیا خواهیم داشت و تیم ایران در دوره گذشته این مسابقات صاحب مدال شده ودراین دوره نیز به مدال های بهتری دست خواهدیافت./ز

ایرنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين