امروز : چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/15 - 21:36 ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح: در ناآرامی های اخیر دشمن به دنبال “کشته سازی” بود

به گزارش بابل نوین، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه توان مدیریت و فرماندهی در ناجا مراحل بلوغ را طی کرده و در حد بسیار خوب ارزیابی می شود، گفت: نیروی انتظامی ناآرامی های اخیر را با متانت ، صبوری و در عین حال سرعت عمل مدیریت کرد.

سرلشکر محمد باقری در همایش فصلی فرماندهان ناجا با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس ، شهیدان دفاع از حریم و حرم و شهدای نیروی انتظامی اظهار داشت: شهیدان به ویژه شهدای نیروی انتظامی در اوج تلاش و مظلومیت در صحنه های مختلف ، امنیت و آرامش را برای ملت ایران اسلامی به ارمغان آوردند.

وی در ادامه افزود: مایه خوشبختی است که فرصتی دیگر فراهم شد تا در جمع فرماندهان و مدیران زحمتکش ناجا باشم و به خاطر مدیریت و فرماندهی مقتدرانه و در عین حال با حکمت و عزت به ویژه در ناآرامی های اخیر ، دست مریزاد بگویم .

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به امنیت مطلوب در کشور بیان کرد: امنیت و آرامش مثال زدنی را مرهون عنایت خداوند متعال ، تدابیر و منویات حکیمانه مقام معظم رهبری ، پشتیبانی مردمی و هوشیاری نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه، بسیج و ناجا هستیم و ان شاءالله شاهد تداوم موفقیت ها باشیم.

وی اشاره کرد: امنیت و آرامش در کشور از بالاترین نعمت هاست و نیروی انتظامی در وجود چنین نعمتی نقش بسزایی دارد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به توطئه دشمنان در آسیب رساندن به نظام و انقلاب اسلامی ادامه داد: با تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری، دشمنان همواره در اهداف پلید خود ناکام هستند.

باقری در ادامه با اشاره به حوادث و ناآرامی های اخیر ادامه داد: بررسی حوادث اخیر و ابعاد عملکرد ناجا ؛ نشان از برنامه ریزی ، مدیریت توانمند و قابل قدردانی پلیس است. نیروی انتظامی با متانت ، صبر و به سرعت توانست صحنه را مدیریت و صف مردم را از اغتشاش گران جدا کند.

این مقام مسئول بیان کرد: توان مدیریت و فرماندهی در نیروی انتظامی ، مراحل بلوغ را طی کرده و در حد بسیار خوب ارزیابی می شود ، فرماندهان ناجا در حوادث اخیر به صورت شبانه روزی با اقتدار توأم با خویشتنداری صحنه را اداره کردند و این مهم جای بسی قدردانی دارد. در این ایام شاهد تحرک ، سرعت پذیری ، به روز بودن ، آمادگی عملیاتی و اشراف بر مسائل سایبری در رده های مختلف نیروی انتظامی بودیم و توانمندی نیروی انتظامی مثال زدنی است.

وی با بیان اینکه در ناآرامی های اخیر دشمن به دنبال “کشته سازی” بود، ادامه داد: نیروی انتظامی با بزرگواری ، تحمل ، خویشتنداری توأم با اقتدار در میدان عمل ایستاد و از توطئه افکنی دشمن جلوگیری کرد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: در ناآرامی های اخیر شاهد تعامل و همکاری مطلوب ناجا با سپاه ، بسیج ، دستگاه های کشوری چون شورای امنیت ، قوه قضائیه ، وزارت اطلاعات و … بودیم و باید این تعامل و همکاری را قدر بدانیم و توسعه دهیم.

وی تأکید کرد: در چنین حوادثی دستگاه های کشور با برادری و تعامل صحنه را مدیریت و اداره می کنند و در این میان نقش نیروی انتظامی غیرقابل انکار است.

باقری با بیان اینکه نیروی انتظامی در سال های اخیر همواره در حال رشد و ارتقاء بوده است، گفت: ناجا باید تلاش کند تا نمونه و در میان مردم محبوب و مورد رضایت باشد ، امروز شاهد هستیم وضعیت ناجا با سال های گذشته قابل قیاس نیست و باید این مسیر پیشرفت را با قدرت ادامه دهیم .

وی در ادامه با اشاره به رضایت مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا از نیروی انتظامی بیان کرد: این رضایتمندی سند افتخاری بر سینه فرماندهان و کارکنان ناجا است.

باقری تأکید کرد: نیروی انتظامی نقش مهمی در ایجاد آرامش و توسعه امیدواری در جامعه و مردم دارد . ان شاء الله نیروی انتظامی سربلندتر از همیشه و چون گذشته به عنوان یک نهاد نمونه در میان مردم و مورد رضایت خداوند و مقام معظم رهبری خواهیم داشت.

وی در ادامه با اشاره به تلاش های فرمانده ناجا در بهبود و ارتقاء وضعیت معیشتی کارکنان گفت: شاهد هستیم سردار “اشتری” فرمانده محترم نیروی انتظامی مسائل مربوط به وضعیت معیشتی کارکنان را به جد دنبال می کند و ان شاء الله در این مورد به نتایج مطلوب تری برسیم .

باقری در پایان از همه فرماندهان و همکاران خدوم و تلاشگر نیروی انتظامی قدردانی کرد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين