امروز : سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/16 - 11:01 ذخیره فایل ارسال به دوستان

اردکانیان مطرح کرد؛ نگاه ویژه جوانان مهمترین عامل در تغییر الگوی مصرف انرژی است

به گزارش بابل نوین، رضا اردکانیان وزیر نیرو امروز( سه‌شنبه ۲۶دی) در هجدهمین دوره مراسم بنیاد جهانی انرژی و مراسم جهانی آب که با حضور نمایندگان ۱۷۸ کشور جهان در سالن اجلاس جهان برگزار شد، با اشاره به محدود خواندن منابع طبیعی و پرداختن به مسئله آب و خاک در کره زمین، اظهار کرد: با توجه به محدودیت منابع آبی وقت آن رسیده است که به مسائل آب به صورت ویژه پرداخت.

وی با تأکید بر اینکه فقر و نابرابری، امنیت، بهداشت، سلامت، چالش‌های اقتصادی و اجتماعی در پایداری توسعه نقش کلیدی دارند، گفت: از چالش‌های موجود که ادامه حیات برای انسان را با چالش مواجه خواهد کرد، تغییرات اقلیمی ناشی از الگوی زندگی ماست که پس از انقلاب صنعتی بر جهان حاکم شده است.

وزیر نیرو در ادامه اذعان کرد: اکثر مولفه‌های هدف‌گذاری شده توسط بنیاد جهانی انرژی دارای همبستگی متقابل و هم‌افزایی مثبت و جلوگیری از هم‌افزایی منفی است که در رسیدن به هدف‌های سازمان‌های مردم نهاد، بنیاد جهانی انرژی توفیقاتی داشته است.

اردکانیان با اشاره به مشارکت جوانان در برنامه بنیاد جهانی آب، گفت: یکی از اصلی‌ترین سرمایه ما در الگوی مصرف حضور جوانان است که مصداق آن در این برنامه مشاهده می‌شود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين