امروز : جمعه, ۸ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/16 - 12:43 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه بابل:

جوانان مومن باعث اقتدار ایران اسلامی هستند/ بمباران تبلیغاتی علیه نظام باید در فضای مجازی مهار شود

فرمانده سپاه بابل گفت: دشمن با رخنه در فضای مجازی در حال بمباران تبلیغاتی بر علیه ارزش‌های نظام و انقلاب اسلامی است که باید مهار شود چون یکی از شاخصه‌های اقتدار نظام اسلامی جوانان مومن هستند.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ مرتضی رمضانی در آیین تودیع و معارفه فرمانده جدید حوزه امام‌موسی کاظم(ع) شهر امیرکلا اظهار کرد: باید خداوند را شاکر باشیم که در زمانه انقلاب اسلامی ایران حاضر هستیم و از این منظر باید هر آنچه که داریم برای حفظ انقلاب اسلامی بگذاریم.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران با خون بسیاری از انقلابیون قبل از انقلاب، بیش از ۲۰۰ هزار شهید در دفاع مقدس، شهدای مختلف ترورو مدافع حرم در کنار بیش از ۱۷ هزار شهید ترور در حال بالندگی است و پرچم این انقلاب به دست علمدار برحق آن مقام معظم رهبری در جهان طنین‌انداز است.

فرمانده سپاه بابل ادامه داد: حتما روزی از ما سوال خواهد شد برای حفاظت از انقلاب و دستاوردهای آن چه کردیم و در این مسیر باید بتوانیم از شرمندگی خون شهدا درآییم و پاسخگوی مسئولیت و کار خود باشیم.

این مسئول نظامی تصریح کرد: انقلاب اسلامی زحمات کسانی است که برای آن هزینه ها داده اند که خمینی کبیر(ره) ۱۴ سال از زندگی خود را در تبعید گذراند تا آن را در کنار مردم به سرانجام برساند و پس از آن جنگ تحمیلی هشت ساله اغاز شد که امام آن را یک نعمت نامیدند چون در آن سازندگی درونی و بیرونی در افراد و جامعه داشتیم.

سرهنگ رمضانی گفت: دشمن به دنبال از بین بردن اقتدار نظام اسلامی است و در این سال‌ها با برنامه‌های مختلف سعی در ایجاد تنش‌ها و فتنه‌های گوناگون کرد اما با هدایت‌های دیدبان بصیر انقلاب یعنی آیت‌الله خامنه‌ای(دامت برکاته) و بصیرت و هوشیاری مردم که رهبری به شدت روی آن تاکید دارند این مسائل برطرف شد.

وی افزود: تجربه فتنه‌های گذشته باعث شد در فتنه اخیر پیروز شویم و با این که دشمن برای ساقط کردن نظام با فتنه‌ای صهیونیستی که با رهبری آمریکا و پول‌های عربی انجام شد با هوشیاری اعتراض کنندگان به وضعیت اقتصادی کشور که صف خود را از معاندان وبراندازان جدا کردند در ۷۲ ساعت خنثی و سیلی محکم دیگری در راهپیمایی‌های مردمی در سراسر کشور به آن ها زده شد.

فرمانده سپاه بابل با اشاره به حفظ و حمایت از جوانان مومن اذعان کرد: دشمن با رخنه در فضای مجازی در حال بمباران تبلیغاتی بر علیه ارزش‌های نظام و انقلاب اسلامی ایران است که باید مهار شود و جوان مومن باید در این راه حفظ شود چون یکی از شاخصه‌های اقتدار نظام اسلامی جوانان مومن هستند.

این مسئول یادآور شد: پیروزی در جنگ تحمیلی، دستاوردهای علمی و قدرت موشکی در کنار توانمندی‌های هسته‌ای از داشتن همین جوانان انقلابی و مومن نشات گرفته است و حفظ این ارزش بسیار مهم است چون همین ظرفیت‌ها و قدرت‌ها باعث شد جهانیان و کشورهای به اصطلاح قدرتمند پای میز مذاکره بنشینند البته قدرت از نظر ما نظام اسلامی مردمی است نه این قدرت‌های پوشالی.

رمضانی تاکید کرد: با توجه به شاخصه‌هایی که رهبری در تعریف دیپلماسی انقلابی و داشتن قدرت برای حکومت اسلامی تعیین کردند قدرت در زمینه اقتصادی را یکی از اصول بر شمردند و باید همه در این زمینه تلاش کنیم و در جریان فتنه اخیر دیدید که با حربه اقتصادی سعی کردند مردم را در شهرهای کوچک به کف خیابان بکشانند تا با نگاه خود آن‌ها را تا ۲۲ بهمن در کف خیابان نگه دارند و کشور را درگیر جنگ‌های خیابانی کنند که با کمک نیروهای امنیتی، انتظامی، پاسداران، بسیجیان و خود مردم حزب‌الله این فتنه خنثی شد.

 وی در پایان گفت: دشمن طبق برنامه ریزی‌های متعدد در نظر دارد تا قبل از رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ضربات خسارت باری را بر نظام و مردم بزند و ترور و خرابکاری را در دستور کار قرار دادند اما بصیرت و جانفشانی مردم اجازه تحقق این مسئله را نخواهد داد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين