امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/18 - 11:02 ذخیره فایل ارسال به دوستان

ساخت راهدارخانه های جدید در مازندران

به گزارش بابل نوین، محسن محمدنژاد سرپرست اداره نگهداری ابنیه راه‌ها اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ‌ای مازندران گفت: با توجه به شرایط ویژه محورهای استان و وجود گردنه و راه‌های کوهستانی در این استان ضروری است تا با احداث راهدارخانه و استقرار ماشین آلات ونیروی مجرب وکارآمد راهداری همواره محورهایی ایمن و ترددی روان در این استان ایجاد کرد.

وی افزود: این اداره کل درراستای وظایف ذاتی درزمینه حفظ ونگهداری ازراهها، اقدام به احداث هشت باب راهدارخانه درسطح محورهای ارتباطی استان کرده است.

محمدنژاد در خصوص اعتبار احداث این راهدارخانه‌ها گفت: اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال برای احداث راهدارخانه‌های جدید در نظر گرفته شده است.

سرپرست اداره نگهداری ابنیه راه‌ها اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ‌ای مازندران افزود: جاده های کندوان، هراز، سوادکوه، کیاسر، بلده، سه هزار تنکابن از جمله محورهایی است که احداث راهدارخانه‌ها در آنها در حال انجام است.

وی، راهدارخانه‌ها را محلی امن برای مسافرین در مواقع ضروری دانست وگفت: در همین راستا نیز عملیات تعمیر و بهسازی ۵ باب راهدارخانه موجود در محورهای استان نیز در دستور کار است.

محمدنژاد افزود: در حال حاضر ۲۲ باب راهدارخانه فعال در جاده ‌های مازندران وجود دارد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين