امروز : شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/18 - 20:37 ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعلام جزئیات بیشتر از آزمون سراسری حفظ و مفاهیم در اخبار قرآنی

گفت‌وگوی جمعه اخبار قرآنی، فردا به ارائه اطلاعات بیشتر از نحوه شرکت و دیگر جزئیات آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم خواهد پرداخت.

به گزارش بابل نوین، گفت‌وگوی جمعه اخبار قرآنی، فردا، ۲۹ دی‌ماه ساعت ۱۰ به ارائه اطلاعات بیشتر از نحوه شرکت و دیگر جزئیات آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم یادواره استاد فقید سیدمهدی فاطمیان، حافظ کل قرآن خواهد پرداخت.

در این برنامه زنده تلویزیونی با اجرای مهدی قصری‌زاده، سردبیر اخبار قرآنی سیما، حجج اسلام محمدعلی خسروی، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، آموزش و توسعه مشارکت‌های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سیدمصطفی حسینی، رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه حضور خواهند داشت.

اخبار قرآنی هر روز رأس ساعت ۱۰ از آنتن شبکه قرآن و معارف سیما پخش می‌شود و روزهای جمعه به صورت ویژه با دعوت از صاحب‌نظران و مسئولان به مدت حدود ۳۰ دقیقه موضوعات مختلف قرآنی و معارفی کشور را مورد طرح و بررسی قرار می‌دهد.

یادآور می‌شود، آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن، پنج‌شنبه،١٠ اسفندماه ۹۶ با مشارکت و همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود. مهلت ثبت نام برای شرکت در این آزمون ۶ بهمن‌ماه اعلام شده است.

همچنین تاکنون براساس آمار اعلام شده از سوی سایت این آزمون تعداد شرکت کنندگان ۱۱۹۸۸۳ نفر رشته اعلام شده است./ص

ایکنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين