امروز : چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/19 - 15:15 ذخیره فایل ارسال به دوستان

داوری: بنیاد شهید هنوز شهدای پلاسکو را شهید محسوب نکرده است

به گزارش بابل نوین، مهدی داوری مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران در حاشیه مراسم نخستین سالگرد شهدای آتش‌نشان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بنیاد شهید هنوز شهدای پلاسکو را تحت پوشش قرار نداده و آنها را شهید محسوب نکرده است.

وی افزود: یکی از اموری که در حال پیگیری هستیم و رایزنی‌های لازم را انجام می‌دهیم این است که بتوانیم حقوق شهدا و خانواده آنها را برآورده کنیم و پیگیر هستیم این مسئله رسما اتفاق بیفتد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهر تهران در ادامه از تحت پوشش سازمان ایثارگران شرداری قرار گرفتن خانواده شهدای پلاسکو خبر داد و گفت: به زودی خانواده شهدای آتش‌نشانان تحت پوشش سازمان ایثارگران شهرداری تهران قرار می‌گیرند. در خصوص بنیاد شهید نیز پیگیری‌های لازم در حال انجام است ولی ما باید بر اساس قانون عمل کنیم و نمی‌توانیم فراتر از آن پیش برویم ولی پیگیر هستیم خانواده شهدای آتش‌نشانان تحت پوشش بنیاد شهید نیز قرار بگیرند.

داوری در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه چه اقدامی برای ایمنی ساختمان جدید پلاسکو در نظر گرفته‌اید، گفت: همه ساختمان‌ها باید دستورالعمل‌ها و ضوابط مربوط به ایمنی را لحاظ کنند تا پروانه ساخت دریافت کنند.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه ساختمان تجارت جهانی فردوسی نیز فاقد ایمنی لازم است گفت:‌اگر این ساختمان ناایمن باشد پرونده آن قطعا در سازمان آتش نشانی وجود دارد و در حال بررسی است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين