امروز : شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/20 - 10:32 ذخیره فایل ارسال به دوستان

آموزش فرهنگ کار برای ۳ هزار مددجو مازندرانی

دوره‌ های آموزشی فرهنگ کار و تلاش برای بیش از ۳ هزار مددجو مازندرانی برگزار شد.

به گزارش بابل نوین،بشیر عالیشاه معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران با بیان اینکه یکی ازدلایل موفقیت مددجویان، ایجاد اشتغال وآماده سازی شغلی آن‌ ها است، گفت: دوره آموزشی فرهنگ کار و تلاش برای ۳ هزار و ۱۱۹ نفر ازمددجویان آموزش پذیر تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران برگزار شد.

وی با بیان اینکه آماده سازی مددجویان به انجام کار و تلاش یکی از راه‌ های توانمند سازی آن‌ها است، افزود: این آموزش‌ها با هدف آشنایی با اهمیت و فضیلت کار و تلاش در آموزه‌های دینی ونقش کار در تکوین شخصیت انسان، کسب آگاهی در خصوص عوامل و موانع توفیق در کسب و کار، آشنایی با اصول مدیریت اقتصاد خانواده و تدبیرمعاش و ایجاداماده سازی شغلی برای انتخاب آگاهانه شغل برای مددجویان اجرا شد.

معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران گفت: شناسایی توانایی‌ها وعلائق مددجویان برای انتخاب شغل، تحرک وپویایی برای رسیدن به توانمندی فرهنگی و اقتصادی، انجام کارآفرینی توسط افراد مستعد آموزش پذیر در بین مددجویان از دیگر اهداف این دوره آموزشی بوده است.

عالیشاه افزود: محور‌های آموزش عمومی این دوره‌ ها شامل  ترویج و تشویق فرهنگ کار و تلاش، اهمیت کار و تلاش درآموز‌های دینی ‏، نقش کسب روزی حلال در زندگی، تدبیر وآینده نگری‏، خودباوری و اعتماد به نفس بوده است./ز

باشکاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين