امروز : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/20 - 10:57 ذخیره فایل ارسال به دوستان

گوشی‌های هواوی به صورت پیش‌فرض از اپلیکیشن پیام‌رسانی اندروید استفاده خواهند کرد

به گزارش بابل نوین،شرکت هواوی اعلام کرده فروش دستگاه‌های اندرویدی خود با اپلیکیشن پیام‌رسانی پیش‌فرض این سیستم‌عامل را طی ماه‌های آینده آغاز خواهد کرد؛ موضوعی که امکان دسترسی بیش‌تر کاربران به سرویس‌های ارتباطی و پیام‌رسانی پرمحتوا را فراهم می‌کند. این سرویس‌های پیام‌رسانی ویژگی‌هایی نظیر ارسال متون از طریق وای‌فای، اشتراک‌گذاری رسانه‌های پرمحتوا، چت گروهی و نگارش شاخص‌ها را ارائه می‌کند.

ریچارد یو، مدیرعامل شرکت بازرگانی مصرف‌کنندگان هواوی گفت: “هواوی و گوگل با همکاری یکدیگر یک همکاری راهبردی را شکل داده‌اند تا بهترین تجربه کاربری جهانی را با کمک سرویس‌های پیام‌رسانی پرمحتوا به کاربران محصولات هواوی ارایه دهند. همچنین امکان ارایه سرویس‌های بی‌نظیر از طریق پیام‌رسانی تجاری را برای شرکت‌های سرویس‌دهنده مخابراتی فراهم می‌کند.”

هیروشی لوکهیمر، معاون ارشد قسمت پلتفرم و اکوسیستم‌های شرکت گوگل معتقد است که این حرکت به گسترش و انتشار پیام‌رسان‌های پرمحتوا کمک خواهد کرد: “ما از همکاری با هواوی خوشحال هستیم. این همکاری از طریق سرویس پیام‌رسانی پرمحتوا و اپلیکیشن پیام‌رسانی اندروید به کسب یک تجربه پیام‌رسانی بهتر برای صدها میلیون نفر در سراسر جهان کمک می‌کند. شرکت هواوی به لحاظ فناوری شبکه‌های مخابراتی در جهان پیشرو است و مشارکت آن در زمینه سرویس ابری Jibe باعث تسریع فرآیند عرضه قابلیت پیام‌رسانی پرمحتوا بر روی شبکه‌های مخابراتی خواهد شد.”

به گفته هواوی، کاربران اپلیکیشن پیام‌رسانی اندروید بر روی دستگاه‌‌های آینده خود قادر خواهند بود تا مستقیما از طریق اپراتور مخابراتی ViTLE و گوگل‌دو، تماس‌های ویدیویی را برقرار نمایند. بعلاوه به کمک سرویس پیام‌رسانی تجاری پرمحتوا، سطح پیام‌رسانی تجاری در دستگاه‌های هواوی ارتقا خواهد یافت.

هیچ تاریخ مشخصی در خصوص عرضه این برنامه برای هندست‌های هواوی ارایه نشده است اما برای کاربران مالک دستگاه‌های قدیمی‌تر و یا گوشی‌های تولید شده توسط سایر کمپانی‌ها این امکان وجود دارد تا اپلیکیشن پیام‌رسانی اندروید را از اپ‌استورها دانلود کرده و آن‌را به عنوان اپلیکیشن پیام‌رسان متنی پیش‌فرض در هندست خود لحاظ نمایند./ز

آی تی رسان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين