امروز : سه شنبه, ۵ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/21 - 11:23 ذخیره فایل ارسال به دوستان

سرمربی الغرافه: خط حمله ما مشکل داشت و نبود طارمی در بازی یکی از دلایلش بود

سرمربی الغرافه قطر پس از پیروزی خود مقابل ام صلال بدون مهاجم ایرانی خود عنوان کرد : اگرچه در این بازی پیروزی ارزشمندی را کسب کردیم ولی ما در خط حمله مشکل داشتیم.

به گزارش بابل نوین، تیم فوتبال الغرافه قطر شب گذشته در هفته سیزدهم رقابت های لیگ ستارگان مقابل ام صلال صف آرایی کرد و با نتیجه ۴ بر ۲ به پیروزی رسید.

مهدی طارمی، مهاجم سابق پرسپولیس و جدید الغرافه در این بازی به خاطر محرومیت حضور نداشت تا اولین بازیش را برای تیم جدیدش انجام دهد. بولنت، سرمربی ترکیه الغرافه در پایان بازی با وجود پیروزی پرگل از خط حمله‌اش گله مند بود و یکی از دلالیل ضعف خط حمله‌ای را نبود طارمی در این بازی عنوان کرد.

بولنت پس از این بازی گفت: اگرچه در این بازی پیروزی ارزشمندی را کسب کردیم ولی ما در خط حمله مشکل داشتیم. دلیل این ضعف از یک طرف نبود طارمی، مهاجم ایرانی جدیدمان بود که نمی توانست در این دیدار بازی کند و از طرف دیگری برخی از بازیکنانمان در حد انتظار ظاهر نشدند.

مهدی طارمی محرومیتش به پایان رسیده است و از هفته آینده می تواند برای الغرافه بازی کند. اولین بازی مهدی قرار است مقابل السد که مرتضی پورعلی گنجی را ترکیب خود دارد انجام شود. /م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين