امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/21 - 11:26 ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش باشگاه استقلال به انتقادها درباره خرید گومز

باشگاه استقلال به انتقاداتی که نسبت به جذب مهاجم جدید آبی‌پوشان می‌شود، واکنش نشان داد.

به گزارش بابل نوین، زمانی که یازالده گومز پینتو بازیکن پرتغالی – گینه‌ای برای حضور در خط حمله استقلال روز گذشته وارد تهران شد، اعلام شد که آمار او نشان می‌دهد مهاجم باکیفیتی نیست. این بازیکن در ۸ سال گذشته تنها ۲۲ گل به ثمر رسانده که برای یک مهاجم آمار خوبی نیست. فیلم بازی‌های گومز نشان می‌دهد که او بیشتر بازیکن فیزیکی و جنگنده است و کمتر در نوک حمله بازی کرده است.

پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال در واکنش به انتقادات در خصوص خرید این مهاجم پرتغالی گفت: نکته اینجاست که بازیکن را چه کسی می‌خواهد؟ سرمربی است که بازیکن را انتخاب می‌کند. باور کنید از چند هفته قبل نزدیک به ۲۵ تا ۳۰ بازیکن را به شفر معرفی کردیم و هیچ کدام را نپسندید. گزینه اولی که انتخاب شد، گرو الحاجی بود که سه، چهار هفته وقت ما را گرفت و به ایران نیامد، چرا که شرط‌های عجیب و غریبی گذاشته بود.

وی افزود: گزینه دوم، بکامنگا بود که حتی دو بار بلیت برای او گرفتیم به ایران بیاید، اما نه تنها نیامد، بلکه خسارت ۲۰ میلیون تومانی هم روی دست ما گذاشت. مدیربرنامه‌های او دو روز در ایران بود، اما اما بکامنگا نیامد. ظاهرا دلالانی از ایران در این امر دست داشتند!/م

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين