امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/22 - 14:13 ذخیره فایل ارسال به دوستان

حجت الاسللام والمسلمین محمدی؛ استانداری تهران در برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کریم مشارکت می کند

به گزارش بابل نوین، حجت الاسللام والمسلمین محمدی نماینده ولی فقیه ورئیس سازمان اوقاف وامور خیریه عصر دیروز با مهندس محمد حسین مقیمی دیدار وگفت وگو کرد .

بر اساس این گزارش دراین دیدار که حجت الاسلام غلامرضا محمد زاده مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان تهران ، معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران و حجت الاسلام حسین سلیمانی مدیر کل روابط عمومی سازمان اوقاف هم حضور داشتند رئیس سازمان اوقاف با اشاره به برنامه های قرآنی این سازمان در طول سال، یکی از جهت گیری های این سازمان را تلاش برای تحقق منویات ومطالبات قرآنی مقام معظم رهبری در تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن برشمرد واز اجرای بزرگترین آزمون ملی حفظ ومفاهیم قرآن با مشارکت وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی در ۱۰ اسفند ماه در سطح کشور خبر داد.

رئیس ستاد عالی مسابقات بین المللی قرآن همچنین به برگزاری سی وپنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در اردیبهشت ماه سال آینده اشاره کرد وافزود: مسابقات بین الملی قرآن متعلق به نظام اسلامی است و همه دستگاهها باید در برگزاری مطلوب این مسابقات مشارکت کنند .وی با قدردانی از همکاری استانداری تهران در برگزاری این مسابقات در سال قبل خواستار مشارکت و همکاری استانداری ومجموعه استان تهران در برگزاری این مسابقات بین المللی در تمامی ابعاد شد .

براساس این گزارش مهندس مقیمی استاندار تهران هم به اهمیت ونقش فعالیت های قرآنی در تربیت جامعه وافراد اشاره کرد وخواستار گسترش این فعالیتها در استان در سطوح مختلف شد .

وی ضمن قدردانی از برگزاری این رویداد عظیم قرآنی توسط سازمان اوقاف بر لزوم همکاری گسترده ومشارکت تمامی دستگاهها به منظور برگزاری هرچه باشکوهتر بزرگترین رویداد قرآنی کشور تاکید کرد.

استاندار تهران همچنین با اعلام آمادگی مشارکت استانداری تهران دربرگزاری مسابقات بین المللی قرآن در خصوص همکاری ومشارکت در اجرای طرحهای اقتصادی وعمرانی با اوقاف استان تهران هم اعلام آمادگی کرد .

بر اساس این گزارش همکاری استانداری تهران با اداره کل اوقاف استان تهران در راستای ایجاد اشتغال و توسعه فضای کسب و کارو گسترش بهداشت و درمان در سطح استان با احیاِ ءموقوفات درمانی از دیگر مباحث مطرح در این نشست بود .

همچنین مقرر شد طرح های اقتصادی اداره کل اوقاف استان تهران در راستای افزایش اشتغال، توسعه بهداشت و درمان در نشست دیگری با حضور استاندار تهران بررسی و اجرا یی شود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين