امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/26 - 20:23 ذخیره فایل ارسال به دوستان

اضافه شدن برچسب سرعت وای فای عمومی به اندروید ۸٫۱

گوگل به اندروید 8.1 برای شبکه‌های عمومی وای فای برچسب سرعت اضافه می کند.

به گزارش بابل نوین، اگر چه حدود چند هفته از انتشار اندروید ۸٫۱ می‌گذرد، گوگل از اضافه کردن قابلیت‌های جدیدی به آخرین نسخه نرم‌افزاری خود دست نکشیده است. اندروید ۸٫۱ برچسب‌های سرعت را برای شبکه های عمومی wi-fi اضافه می کند.

این قابلیت  از امروز راه اندازی شده است هنگامی که شما آن را دریافت می کنید، برآوردی از سرعت هر شبکه وای فای عمومی نزدیک را می‌بینید (در عکس پایین می توانید مشاهده کنید).

سطح برای سرعت به سطح بسیار سریع (بیش از ۲۰ مگابیت)، سریع (بین ۵ تا ۲۰ مگابیت)، خوب (بین ۱ تا ۵ مگابیت)، کند (زیر یک مگابیت) تقسیم‌بندی می شوند. این برچسب ها به شما کمک می‌کند تا به سرعت تصمیم بگیرید که آیا اتصال به همچین شبکه ای ارزش دارد یا خیر و به این وسیله تا حدی در زمان شما صرفه جویی می شود به جای اینکه مدت ها در انتظار بارگیری باشیم.

متاسفانه این کار برای شبکه های محافظت شده با رمز عبور کار نمی کند. اگر به هر دلیلی برچسب ها را دوست نداشتید می توانید با رفتن به بخش تنظیمات آن ها ا خاموش کنید.

این گزینه برای مکان های عمومی مانند کتابخانه،رستوران و اماکنی از این قبیل مناسب است. این به روز رسانی برای Pixel 2،Nexus 6P و Nexus 5X منتشر شده است.

اضافه شدن برچسب سرعت وای فای عمومی به اندروید 8.1

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين