امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/27 - 11:29 ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتشار ۲ کتاب طنز از ابراهیم رها و حسین یعقوبی

به گزارش بابل نوین، کتاب‌های «تهران، دنیا، تمام‌وقت» از حسین یعقوبی و «پرت‌ و پلا» از ابراهیم رها به‌تازگی منتشر شده‌اند.

 کتاب «تهران، دنیا، تمام‌وقت» نوشته حسین یعقوبی در ۱۵۸ صفحه با شمارگان ۷۰۰ نسخه و قیمت ۱۴ هزار تومان در نشر چشمه منتشر شده است.

در نوشته پشت جلد کتاب می‌خوانیم: در نور کم سالن به کتاب نگاه می‌کنم. روی جلدش نوشته:

 دیو: از افسانه تا واقعیت.

گیج می‌پرسم «تشکیلات شما این کتاب رو چاپ کرده؟»

«نه، دیدم شک داری، فقط خواستم بدونی وقتی یه موجودی مثل دیو می‌تونه واقعیت داشته باشه، تشکیلات ما هم می‌تونه واقعی باشه.» حرفش به نظرم منطقی بود، اما…

امیررضا، جوانی ناکام در عشق، با مرد مرموزی ملاقات می‌کند که نماینده یک تشکیلات بین‌المللی است. مرد ناشناس به امیررضا پیشنهاد انجام مأموریتی فوق سری می‌دهد، اما…

 همچنین رمان طنز «پرت و پلا» نوشته ابراهیم رها در ۱۲۴ صفحه با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و قیمت ۱۱هزار تومان در نشر یادشده راهی بازار شده است.

در نوشته پشت جلد کتاب آمده است: دو چیز در حال حاضر از واجب‌ترین امور به شمار می‌روند، اول رمان طنز دنباله‌دار نوشتن و دوم دری‌وری و ایضا پرت و پلا گفتن!

کتابی که در دست دارید دقیقا پاسخ به همین نیاز مبرم اجتماعی است. در این لحظات خطیر و سرنوشت‌ساز، سرنوشت خاندان معیری را پی بگیرید و به عشق‌های خنده‌دار آن یک دل سیر بخندید!

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين