امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/27 - 19:25 ذخیره فایل ارسال به دوستان
گزارش تصویری:

استقبال یاوران‌ موعود از نخستین دوره سیر مطالعاتی مهدویت در بابل

نخستین دوره سیر مطالعاتی مهدویت به نام یاوران موعود در بابل برگزار شد.

به گزارش بابل نوین،  نخستین دوره سیر مطالعاتی مهدویت با عنوان ” یاوران موعود ” عصر شنبه هفتم بهمن در سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

اداره کل کتابخانه‌های مازندران با همکاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) طرح سیر مطالعاتی یاوران موعود را با هدف بسترسازی مطالعه پیرامون موضوع مهدویت تدارک دید.

علیرضا امیرسلیمانی معاون فرهنگی مسجد مقدس محدثین بابل در ابتدای این کارگاه اظهار کرد: افرادی که مایل به رشد معرفت خود در حوزه مهدویت هستند لازم است در این بحث مطالعه داشته باشند، این دوره‌ها در ابتدا با محوریت کتاب « نگین آفرینش » شامل درس‌نامه عمومی معارف مهدویت شروع شد و علاقمندان با حضور در این کارگاه‌ها گواهینامه دریافت می‌کنند و در نهایت افرادی که بیشترین همراهی را داشته باشند به عنوان یاوران موعود شناخته می‌شوند.

در ادامه مراسم که به صورت کارگاهی برگزار شد،حجت‌الاسلام محمدرضا فوادیان استاد مرکز تخصصی مهدویت قم پیرامون دلایل اهمیت مهدویت به  ایراد سخن پرداخت و به پرسش‌های حاضران در این خصوص پاسخ داد.

گفتنی‌است سیر مطالعاتی یاوران موعود و کارگاه‌های مرتبط با آن تداوم خواهد داشت و علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت در این طرح فرهنگی به یکی از کتابخانه‌های عمومی شهرستان بابل مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين