امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/28 - 11:02 ذخیره فایل ارسال به دوستان

دو اثر جنایی در صدر فهرست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز

مجله نیویورک‌تایمز به روال معمول هفتگی خود لیست آثار پرفروش را منتشر کرده است. این هفته دو کتاب جدید از پیرس براون و داگلاس پرستون-لینکلن چایلد به پنج رتبه اول پرفروش‌ها راه یافته‌اند.

به گزارش بابل نوین به نقل از نیویورک‌تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش‌های داستانی، غیرداستانی و کودک و نوجوان را منتشر می‌کند. در این مطلب نگاهی کوتاه به پرفروش‌ترین آثار داستانی هفته چهارم سال جدید میلادی خواهیم داشت.

«زنی در پنجره» داستان جنایی و معمایی نوشته ای. جی. فین در هفته دوم ژانویه منتشر شد و با حضور در رتبه نخست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز همگان را شگفت‌زده کرد. این اثر پس از گذشت سه هفته هم‌چنان در صدر فهرست قرار دارد. «زنی در پنجره» با بیان هیچکاکی و قدرتمند خود قصه زنی را روایت می‌کند که فکر می‌کند شاهد جنایتی در خانه همسایه بوده است. زنی به نام آنا در خانه‌ای در نیویورک زندگی می‌کند و علاقه‌ای به ارتباط با دنیای بیرون و دیگران ندارد. او بیشتر اوقات را به تماشای فیلم می‌گذراند و به یاد خاطراتش روزگار می‌گذراند و گاهی اعمال همسایه‌هایش را زیر نظر می‌گیرد. یکی از این روزها که در حال نگاه کردن به خانه همسایه خوشبختش بود شاهد اتفاقی می‌شود که برایش باورپذیر نیست.

«شهر شب بی‌پایان» نوشته داگلاس پرستون و لینکلن چایلد در هفته اول انتشارش در رده دوم پرفروش‌ها قرار گرفته است. داستان با قتل دختر ثروتمندی شروع می‌شود که مفقود شده بود و چند روز بعد جسدش در انباری متروکی یافت می‌شود. کاراگاهی از نیویورک و فرستاده‌ای از اف‌بی‌آی به دنبال قاتلی هستند که چندین قتل وحشیانه‌ای را مرتکب شده است.

«طلای آهنی» کتاب جدید پیرس براون، نویسنده ۲۹ ساله آمریکایی داستان‌های علمی-تخیلی است، که در هفته اول انتشار خود در جایگاه سوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت. جلد چهارم مجموعه داستانی درباره پادشاهی است که درگیر جنگ شده و باید مأموریت آخرش را به پایان برساند. «قیام سرخ» اولین جلد از این مجموعه بود که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد و جلد دوم و سوم به ترتیب «پسر زرین» و «ستاره صبح» نام دارد.

«منشاء»، جدیدترین داستان معمایی دن براون از پروفسور لنگدان حدود سه ماه پیش منتشر شد، در تمام این ده هفته در فهرست پرفروش‌ها قرار داشت و حالا در جایگاه دوم قرار گرفته است. پروفسور رابرت لنگدان با یکی از دانشجویان قدیمی خود دیدار می‌کند و به دنبال ماجرای تاریخی و هیجان‌انگیز دیگری می‌رود. حضور وی در پنج رتبه اول پرفروش‌های نیویورک‌تایمز از آغاز انتشار کتاب نشانه از علاقه زیاد خوانندگان به ماجراهای مذهبی و ماجراجویانه براون دارد.

«آتش در همه جا» نوشته سلست نگ سه هفته پیش موفق به حضور در فهرست پرفروش‌ها شد و این هفته در رده پنجم قرار گرفته است. سلست نگ، نویسنده آمریکایی- چینی در کتاب دوم خود به موضوع خانواده، اتفاقات زندگی نوجوانان، احساسات مادرانه، و روابط انسانی می‌پردازد. پیش از این نگ با رمان اول خود تحت عنوان «چیزهایی که هیچ‌وقت به تو نگفتم» در فهرست پرفروش‌های «نیویورک‌تایمز» و «آمازون» قرار گرفته بود./ز

ایبنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين