امروز : چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/28 - 11:08 ذخیره فایل ارسال به دوستان

افتتاح ۷۹۳ پروژه در دهه فجر ۹۶ در مازندران

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: در دهه مبارک فجر سال جاری بیش از 793 پروژه با هزینه بالغ بر 810 میلیارد تومان در استان مازندران افتتاح می شود.

به گزارش بابل نوین، علیرضا یونسی رستمی ظهر امروز ۷ بهمن ماه در مراسم تکریم و معارفه فرماندار بهشهر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، با اشاره به در پیش رو بودن دهه مبارک فجر، اظهار کرد: انقلاب اسلامی از نظر کیفیت مبارزه و پیروزی و نیز ادامه مسیر انقلاب حداقل در طی ۳۰۰ سال اخیر میان همه انقلاب های کشورهای جهان بی مانند و بی نظیر است.

وی عنوان کرد: در دهه مبارک فجر سال جاری بیش از ۷۹۳ پروژه با هزینه بالغ بر ۸۱۰ میلیارد تومان در استان مازندران افتتاح می شود که به همین میزان شغل ایجاد و بخشی از مشکلات مردم حل می شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: بیش از ۹۱ درصد مردم مازندران در انتخابات ۲۹ اریبهشت ۹۶ شرکت کردند و دومین استان کشور به لحاظ میزان مشارکت در انتخابات بودیم و حتی یک صندوق رای در مازندران باطل نشد که نشان دهنده سلامت بالای انتخابات این استان است.

یونسی یادآور شد: دولت دکتر روحانی در سال ۹۲ زمانی فعالیت خود را آغاز کرد که شرایط اقتصادی بسیار بدی وجود داشت و تورم بیش از ۴۰ درصد و رشد اقتصادی منفی ۶٫۸ درصد بود و حتی نفت ایران را نمی توانستیم بفروشیم و پول ناشی از فروش نفت را نمی دادند و حدود ۴۰۰ موسسه مالی و اعتباری در کشور؛ زندگی سپرده گذاران را نابود کردند.

وی ادامه داد: در مازندران نیز ۱۲۰ موسسه مالی و اعتباری وجود داشت که مردم به این موسسات اعتماد کرده و پول و سرمایه خود را به آنها سپرده بودند اما با ظاهری فریبنده و شخصیت های بدلی از مردم کلاهبردرای کردند که دکتر روحانی با استفاده از بودجه دولت ۹۷ درصد مشکلات موسسات مالی و اعتباری را سامان داد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران خاطرنشان کرد: بهشهر از طبیعت زیبا و منحصر به فرد و سابقه تاریخی عظیمی در دنیا برخوردار بوده و همچنین با وجود بندر امیرآباد به عنوان سومین بندر بزرگ تجاری ایران و حفاری نفت شمال از ظرفیت های اقتصادی بسیار بالایی برخوردار بوده و دارای نیروی انسانی کارآمد و متخصص است.

یونسی گفت: انقلاب اسلامی تنها انقلابی است که به محض پیروزی؛ قدرت های بزرگ زمانه یعنی قدرت شرق به سرکردگی شوروی سابق و قدرت غرب به سردمداری آمریکا هر دو با هم به تقابل و مبارزه با انقلاب اسلامی ایران پرداختند تا نظام جمهوری اسلامی تشکیل نشود و سپس از هر توطئه و نیرنگی بهره جستند تا نظام اسلامی را براندازند اما موفق نشدند.

وی افزود: به لحاظ اقتصادی وضع دولت ایران پیش از انقلاب بسیار مناسب بود اما انقلاب اسلامی ایران تنها انقلاب در دنیا بود که اکثریت شعار مردم اقتصادی نبود بلکه شعار فرهنگی، اعتقادی و سیاسی بود و از ۶۲۵ شعاری که اندیشمندان بررسی کردند فقط ۶ درصد اقتصادی بود به همین دلیل پایگاه های انقلاب اسلامی در مساجد و حسینیه ها و تکایا قرار داشت.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران بیان کرد: بسیاری از اندیشمندان و تئوری پردازان علم انقلاب در جهان؛ انقلاب اسلامی ایران را بررسی و واکاوی کردند و همه به این نتیجه رسیدند که این انقلاب همه عصری و همه نسلی است که البته در صورتی اینگونه باقی می ماند که بر آرمان های خود پافشاری کند و قطعا حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال جاری بیانگر این حقیقت است که گویی بهار انقلاب آغاز شد.

یونسی با بیان اینکه مردم ایران گرفتاری ها و مشکلاتی به لحاظ اقتصادی و مشکل بیکاری دارند که باید مسئولان برای رفع این مشکلات اهتمام بیشتری ورزند، گفت: قطعا تاریخ دوباره حقیقت انقلاب اسلامی را بازخوانی می کند همان گونه که در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران حدود ۴۲ کشور به صورت مستقیم از صدام حمایت می کردند اما بالاخره دولت صدام از ایران شکست خورد.

وی تصریح کرد: امروز جامعه ایران تشنه مهربانی پیامبر اکرم(ص) و عدالت امام علی(ع) و جهاد شهدای انقلاب اسلامی است و امروز برای پایداری و استمرار نظام جمهوری اسلامی هیچ راهی جز وحدت و اطاعت از مقام معظم رهبری نداریم و قطعا هیچ جامعه ای با اختلاف به پیروزی دست نمی یابد زیرا اختلاف سم کشنده هر جامعه ای است به همین دلیل باید با وجود اختلاف نظرهایی که میان احزاب سیاسی کشور وجود دارد همه با وحدت رویه برای یک هدف مشترک یعنی پایداری و تعالی نظام جمهوری اسلامی تلاش کنند.

به گزارش ایسنا، در این مراسم از خدمات ۲۷ ماهه سید خالق سجادی برای سکانداری فرمانداری بهشهر تکریم و قدردانی به عمل آمد و هادی خنجری به عنوان فرماندار جدید بهشهر منصوب شد./ص

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين