امروز : چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/28 - 11:35 ذخیره فایل ارسال به دوستان

کتاب «صندوق‌های سرمایه‌گذاری» منتشر می شود

به گزارش بابل نوین، کتاب «صندوق‌های سرمایه‌گذاری»، دائره‌المعارف صندوق‌های سرمایه‌گذاری در ایران است. این کتاب ضمن بیان مفاهیم و انواع صندوق‌ها، وضعیت و عملکرد آنها را توضیح می‌دهد و برترین صندوق‌های سرمایه‌گذاری کشور را معرفی می‌ کند.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری، مهم‌ترین و مطمئن‌ترین مسیر ارتباطی افراد و خانواده‌ها با بازار سرمایه هستند. بستری که افراد می‌توانند بدون نیاز به دانش تخصصی و صرف زمان زیاد، ضمن برخورداری از سود مطمئن و بالا، در صنایع گوناگون کشور سرمایه‌گذاری کنند و رونق و پیشرفت کشور را به ارمغان آورند.

کتاب «صندوق‌های سرمایه‌گذاری» در ۲۰۰ صفحه رنگی، با بیش از ۶۰۰ جدول و نمودار، دنیای صندوق‌های سرمایه‌گذاری را به تصویر کشیده و در ۶ بخش تنظیم شده است. این کتاب را که در شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت نوشته شده، انتشارات «هزار رنگ» منتشر کرده است.

بخش نخست کتاب به یادداشت‌های محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، علی صالح‌آبادی، مدیرعامل بانک توسعه صادرات و رئیس پیشین سازمان بورس و اوراق بهادار و علی سعیدی، رئیس هیأت مدیره و معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار در مورد اهمیت و جایگاه صندوق‌های سرمایه‌گذاری اختصاص دارد.

بنابر این گزارش، بخش دوم کتاب، مروری بر شاخص‌های کلان اقتصادی و بازار سرمایه ایران است. بخش سوم صندوق‌های سرمایه‌گذاری در ایران را تبیین می‌ کند. بخش چهارم، وضعیت و عملکرد صندوق‌های سرمایه‌گذاری را به تصویر می‌کشد. بخش پنجم، اطلاعات تفکیکی هر یک از انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری را بررسی و در نهایت در بخش ششم، صندوق‌های برتر در هر نوع، را معرفی می‌کند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين