امروز : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/28 - 17:32 ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرهیز رانندگان از سفر‌های غیر ضروری به مازندران

به گزارش بابل نوین، سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران ضمن توصیه به رانندگان مبنی بر رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و پرهیز از سفر‌های غیر ضروری از محدودیت آمد و شد در جاده‌های این استان خبر داد.

وی افزود: با ورود سامانه بارشی سرد از روز گذشته و بارش سنگین برف به مازندران موجب بسته شدن جاده‌های هراز و چالوس شده است.

سردار میرفیضی گفت:ماموران پلیس راه استان با حضور در این جاده‌ها با همکاری گروه‌های امداد و نجات جاده‌ای هلال احمر و راهداری به امداد رسانی و کمک به در راه ماندگان و خودرو‌های گرفتار در برف پرداختند.

فرمانده انتظامی مازندران از بسته بودن جاده‌های هراز و چالوس به علت کولاک شدید و بارش سنگین برف خبر داد و گفت: در حال حاضر آمد و شد در جاده‌های سوادکوه – گدوک و ساری – کیاسر به دلیل بارش سنگین برف فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

وی با اشاره به برودت هوا در این جاده‌ها و سایر جاده‌های روستایی و کوهستانی این استان از رانندگانی که قصد آمد و شد در این جاده‌ها را دارند، خواست: ضمن پرهیز از تردد‌های غیر ضروری و همراه داشتن لباس گرم و جیره خشک، خودرو‌های خود را به زنجیر چرخ، سوخت کافی و سایر تجهیزات زمستانی مجهز کنند.

سردار میرفیضی با تاکید بر رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و پرهیز از شتاب و عجله در رانندگی به رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد: با رعایت حق تقدم عبور، ضمن بالا بردن ضریب ایمنی، فرهنگ خود را به نمایش بگذارند و هیچگاه به دنبال جبران فرصت کم با سرعت زیاد نباشند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين