امروز : شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/29 - 10:22 ذخیره فایل ارسال به دوستان

نجات دو هزار و ۸۷ نفر از در راه ماندگان در برف وکولاک مازندران

به گزارش بابل نوین، مجتبی اکبری مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: ۴۱ تیم عملیاتی هلال احمر با ۱۵۶ نفر نیروی علمیاتی و ۴۱ دستگاه خودروی امدادی از سه روز گذشته تاکنون اقدام به امدادرسانی به ۹۱۰ خانوار و ۲۰۸۷ نفر از در راه ماندگان در برف و کولاک کردند.

وی افزود: نجاتگران هلال احمر به ۵۴۶ دستگاه خودرو گرفتار در برف در بستن زنجیر چرخ کمک رسانی کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت:امدادگران هلال احمر به ۲۶۴ دستگاه خودروی زمینگیر شده در برف را با بکارگیری ۴۳ ست سبک نجات رهاسازی کردند.

اکبری افزود: ۳۸۵ نفر از حادثه دیدگان نیز به صورت موقت در پایگاه ها‌ی هلال احمر استان از خدمات اسکان اضطراری بهره‌مند شدند.

وی گفت: ۱۶۸ بطری آب معدنی، ۱۸۸ قوطی کنسروجات،۵۱۰ قرص نان، ۳۳ کیلو خرما و ۳۴۹ بسته بیسکوئیت و ده‌ها بسته غذایی و ۵۶ تخته پتو تاکنون در میان حادثه دیدگان توزیع شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران افزود: هم اکنون ده‌ها تیم مجهز امدادی در جاده‌های هراز، سوادکوه، کیاسر، کجور، چالوس، ارتفاعات بهشهر، رامسر، تنکابن و کلاردشت مشغول امدادرسانی به نیازمندان و متاثرین از برف و سرما هستند.

اکبری با بیان اینکه اوضاع تحت کنترل عوامل امدادی است، گفت: شماره تماس ۱۱۲ ندای امداد، آماده دریافت تقاضای کمک هموطنان و در راه ماندگان و پاسخگویی در کمترین زمان ممکن توسط نجاتگران هلال احمر است.

وی افزود: تا عادی شدن وضعیت جوی استان، تمامی عوامل امدادی با تجهیزات کامل در حالت آماده باش خواهند بود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين