امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/30 - 23:43 ذخیره فایل ارسال به دوستان
از سوی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره:

همزمان با افتتاح خانه مطبوعات بابل مسئول آن معرفی شد+تصاویر

با حضور فرماندار، مدیرعامل، اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات مازندران و رئیس اداره ارشاد شهرستان بابل دفتر خانه مطبوعات بابل افتتاح و شفیعیان به عنوان مسئول آن معرفی شد.

به گزارش بابل نوین، عصر امروز سه شنبه دهم بهمن در برنامه‌ای با حضور اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات مازندران برنامه‌های آتی این مجموعه به اطلاع اهالی رسانه بابل رسید و در بخشی از این نشست صمیمی به سوالات حاضرین پاسخ داده شد.

در ابتدای این نشست که با استقبال خبرنگاران بابل همراه شد عیسی محمدی‌فیروزجایی با اشاره به اهمیت نقش رسانه‌ها در جامعه اظهار کرد: رسانه‌ها نقش نعیین کننده‌ای دارند و برای مدیران نیز می‌توانند مشاوران خوبی باشند.

وی افزود: خوشحالیم در طلیعه فجر چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی مردم ایران که متصل است به فرهنگ علوی و نبوی شاهد افتتاح خانه مطبوعات بابل هستیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد بابل ادامه داد: مردم در طول سال‌های بعد از انقلاب اسلامی همراهی و همگامی خوبی نسبت به نظام و دلبستگی خاصی به مسائل اجتماعی و فرهنگی در کنار مذهب داشتند که باید از این امانت به شیوه درست حفاظت کرد.

این مسئول در پایان از حمایت ویژه‌تر مجموعه خود با اهالی رسانه در شهرستان شد و خواستار یکپارچگی تمام جریانات و گروه‌های رسانه‌ای در یک قالب و با وحدت رویه بیشتر شد.

در بخش دیگری از این نشست علی یوسفی با اشاره به ضرورت ایجاد فضای مناسب برای فعالیت خبرنگاران در این شهرستان اظهار کرد: بابل یکی از شهرهای تاثیرگذار در استان مازندران به حساب می‌آید و برای ما فعالیت رسانه‌ای پویا و سرزنده در این شهرستان اهمیت خاصی دارد.

وی افزود: در دوره جدید تلاش شده است اتفاقات تازه‌ای با رویکرد جدید انجام شود  و تلاش اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات مازندران بر این نقطه معطوف شده تا پیگیر جدی مطالبات برحق خبرنگاران باشند.

مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران ادامه داد: جذب حداکثری همه نیروهای رسانه‌ای در شهرستان، پیگیری مطالبات اهالی رسانه، برگزاری دوره‌های آموزشی، برپایی نمایشگاه آثار مطبوعاتی و جشنواره‌ها از جمله برنامه‌هایی است که ما به شدت پیگیر آن هستیم و از نمایندگان و رابطین خود در شهرستان‌ها آن را مطالبه می‌کنیم.

این مسئول در حوزه رسانه تصریح کرد: باید از همه ظرفیت‌ها استفاده ویژه کرد تا هم با وحدت رویه بتوان نقاط ضعف را برطرف کرد و همچنین با تعامل و همکاری بتوان خدمات شایسته‌تری به جامعه ارائه داد.

یوسفی در پایان بخش ابتدایی صحبت هایش گفت: پیشانی جبهه فرهنگی و سربازان خط مقدم جنگ با دشمنان نظام اسلامی اصحاب رسانه هستند و از همه مسئولان می‌خواهیم اهالی رسانه را دریابند تا در قالب خانه مطبوعات بتوانند به حقوق حقه خود دست یابند.

قربانعلی ولیزاده بورا معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل در زمان اهدای حکم به نماینده خانه مطبوعات مازندران در بابل خواستار همدلی، یکپارچگی در راستای امید بخشی به جامعه از سوی اهالی رسانه شد و خبرنگاران بابل را از بهترین خبرنگاران کشور قلمداد کرد.

گفتنی است در پایان این نشست همزمان با اهدای حکم مسئولیت سرکار خانم سمیه شفیعیان به عنوان نماینده خانه مطبوعات مازندران در بابل دفتر نمایندگی این مجموعه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان افتتاح شد.

عکاس خبری: سیدرضا مقیمی

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين