امروز : یکشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۰:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پایان خوش اقدام به خودکشی شهروند بابلی+ تصاویر

مرد 35 ساله بابلی که همراه با فرزندش اقدام به خودکشی کرد با اقدام به موقع اورژانس اجتماعی و ماموران آتش‌نشانی منصرف شد.

به گزارش بابل نوین، مرد حدودا ۳۵ ساله به همراه کودک خردسال خود عصر شنبه ۱۴ بهمن در بابل اقدام به خودکشی کرد.

این مرد به همراه فرزند دو ساله‌اش قصد داشت از پشت‌بام ساختمانی نیمه‌کاره واقع در خیابان مدرس بابل خود را به پایین بیاندازد.

مهدی اکبری‌سماکوش سرپرست روابط عمومی آتش‌نشانی بابل ضمن حضور در محل حادثه و در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در پی تماس مردمی مبنی بر اقدام به خودکشی یکی از شهروندان به همراه فرزندش گزارش شد که اکیپ‌های عملیاتی را سریعا به محل حادثه اعزام کردیم تا اقدامات ایمنی اولیه را انجام دهند.

وی افزود: با همکاری نیروی انتظامی و اورژانس اجتماعی که از ابتدای حادثه در محل حاضر بودند، حادثه را مدیریت و تشک نجات را پهن کردیم، همچنین مشاور اورژانس اجتماعی وارد ساختمان شد و خوشبختانه طی مذاکراتی که با مرد ۳۵ ساله داشت، وی از خودکشی منصرف شد.

پس از نتیجه‌بخش بودن مشاورات اورژانس اجتماعی، ماموران آتش‌نشانی بابل در اقدامی به موقع ابتدا کودک خردسال را از محل حادثه خارج کردند و پس از کنترل اوضاع و متفرق شدن مردم عامل اقدام به خودکشی را از ساختمان به بیرون هدایت کردند.

گفتنی‌است حاضران در محله حادثه مشکلات اقتصادی و معیشتی را علت اقدام به خودکشی عنوان کردند، علت حادثه در دست بررسی است و متعاقبا اعلام می‌شود.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين