امروز : جمعه, ۳ اسفند , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۲:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیر موسسه قرآنی الهادی بابل:

موسسات قرآنی ظرفیت بالایی در هدایت جامعه اسلامی دارند

مدیر موسسه قرآنی الهادی بابل گفت: باید تعلیم و تربیت با محوریت قرآن‌و تعالیم اسلامی در اولویت امور قرار گیرد و موسسات قرآنی ظرفیت بسیار بالایی در این زمینه به شمار می‌روند.

به گزارش بابل نوین، روح‌الله ایرانمهر در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: نخستین جشنواره کودک فجر ویژه قرآن‌آموزان کودک و خردسال موسسات، مراکز و خانه‌های قرآن بابل پنجشنبه ۱۹ بهمن برگزار می‌شود.

وی با اشاره به تاثیر قرآن از کودکی بر خردسالان افزود: نگاه مسئولانه خانواده‌ها به وضعیت فردی و اجتماعی فرزندان در آینده نکته‌ایست که باید در جامعه اسلامی به آن به صورت ویژه توجه شود.

مدیر موسسه قرآنی الهادی بابل ادامه داد: جامعه‌ای که ما در آن زندگی می‌کنیم اسلامی است و به طبع آن مسئولان نیز باید با توجه به نیازهای اجتماعی و اخلاقی با رویکرد اسلام همت خود را صرف تعالی آن کنند و لازمه آن توجه شایسته به نسل آینده و سازندگان فردای ایران اسلامی است.

ایرانمهر با اشاره به محوریت قرار دادن تعالیم اسلامی در حیطه آموزش‌و پرورش تصریح کرد: آموزش شاخصه تشکیل هر جامعه متعالی است، در این راه باید تعلیم و تربیت با محوریت قرآن و تعالیم اسلامی در اولویت امور قرار گیرد و موسسات قرآنی ظرفیت بسیار بالایی در این زمینه به شمار می‌روند.

این فعال فرهنگی و قرآنی در پایان گفت: این جشنواره با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی بابل و با مدیریت اجرایی موسسه قرآنی الهادی در دو رشته حفظ قرآن و نقاشی برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين