امروز : یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۴:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام‌جمعه بابل:

مردم از رانت‌خواری و فساد برخی مسئولان گله‌مندند/ حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش انسجام و وحدت ملت ما به دشمنان است

امام‌جمعه بابل گفت: به رغم خدمات گسترده نظام اسلامی مردم امروز از بی‌توجهی برخی به ارزش‌های دینی گله‌مند هستند، گله‌ مردم از آنانی است که تبعیض و رانت‌خواری می‌کنند و برخوردشان با مفاسد ضعیف است.

به گزارش بابل نوین به  نقل از بلاغ، حجت‌الاسلام مجتبی روحانی در خطبه‌های امروز نمازجمعه بابل در بیان این فریضه الهی  اظهار کرد: نمازجمعه برطرفکننده نواقص افراد است زیرا معایب افراد را می‌پوشاند و زمینه تکامل انسان را فراهم می‌کند، در هنگام نمازجمعه باید بهترین لباس را پوشید و اول وقت در نماجمعه حاضر شد تا از برکت‌های این فریضه عبادی و سیاسی بهره‌مند شویم.

وی با اشاره به فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی افزود:  انقلاب اسلامی ایران بزرگترین اثر و تحول را در جهان معاصر برجای گذاشت، نعمت بزرگ انقلاب اسلامی را باید گرامی بداریم و هوشیار باشیم که امروز پس از ۳۹ سال افزادی که در رسانه‌های خود درصدد القای ناکارآمدی نظام اسلامی هستند و مرتب با تبلیغات خود از غفلت افراد سواستفاده می‌کنند.

امام جمعه بابل ادامه داد: متاسفانه القای دشمن بر بعضی از دوستان ناآگاه اثر گذاشت در صورتی که انقلاب اسلامی زمینه بالندکی و ارتقای نسل انقلاب را فراهم کرد، از جمله دستاوردهای انقلاب که باید به آن اشاره کنیم، ارتقا تراز سیاسی ایران در سطح جهانی و جایگاه کشور ما  در نظام بین‌المللی است.

این مسئول با اشاره به  پیشرفت‌های ایران در دوران پس از انقلاب تصریح کرد: بنیان نظامی ملت ایران بعد از انقلاب ارتقای چشمگیری پیدا کرد و امروز در سایه زحمات و تلاش‌های نسل معاصر، مقتدرترین کشور در منطقه هستیم و دشمن جرات اجرایی کردن گزینه‌های روی میز خود را ندارد.

حجت‌الاسلام روحانی مردم را از وجود رانت‌ها گله‌مند برشمرد و  گفت:  به رغم همه خدمات گسترده نظام اسلامی مردم امروز از بی‌توجهی برخی به ارزش‌های دینی گله‌مند هستند، گله‌ مردم از آنانی است که تبعیض و رانت‌خواری می‌کنند و برخوردشان با مفاسد ضعیف است.

وی افزود:  منتاسفانه جریانی ناصواب و غلط موجب شد تا مدیران صدیق نظام مورد اتهام قرار بگیرند، بسیاری از مسئولان خدمتگذار برای مردم تلاشی صادقانه انجام می‌دهند و بدنه اصلی نظام و کشور سالم است اگرچه برخی خائن هستند و مسئولیت را طعمه قرار دادند.

خطیب جمعه بابل اذعان کرد:  راه‌حل درمان مشکلات کشور اطلاعات از فرامین رهبری است و باید مدیریت نیروهای انقلابی در کشور جدی گرفته شود، اگر مدیریت امور در کشور به دست افراد انقلابی سپرده شود مشکلات حل خواهد شد، مسئولان توجه کنند که اقتصاد مقاومتی و توجه به ظرفیت‌های داخلی می‌تواند توطئه‌های دشمنان را به ویژه در حوزه اقتصاد ناکام بسازد.

روحانی با اشاره به برپایی میز خدمت پیش از اقامه نمازجمعه بابل ادامه داد:  امروز این میز با ابتکار جالب فرماندار محترم برگزار تا مسئولان و مدیران شهرستان درس خدمتگذاری را در عمل اجر کنند که از آنها صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنم.

این مسئول با تاکید بر حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن یادآور شد: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن را جدی بگیرید، با حضور پرشور در راهپیمایی انسجام،پ و وحدت خود را نشان داده و از نظام اسلامی حفاظت کنید.

امام جمعه بابل بیان کرد: مردم روستای شهیدپرور هریکنده امروز حرکتی زیبا انجام داده و در قالب یک کاروان بزرگ و با پای پیاده خود را به نمازجمعه رساندند، این حرکت جای تقدیر دارد.

وی در پایان رفتار توهین‌آمیز شرکت سامسونگ با ورزشکاران ایرانی را محکوم کرد و  گفت: این شرکت که با در اختیار داشتن بازار کشور خون مردم ما را می‌مکد و بساط فروشی در کشور ما فراهم کرد، برای چند گوشی به ورزشکاران و همه ملت ما اهانت کرد، مسئولان باید برخوردی جدی و محکم با این شرکت انجام دهند تا دیگر هیچ شرکتی جرات دهن‌کجی به ملت ما را نداشته باشد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين