امروز : یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۵:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام‌جمعه گتاب:

به فرمان رهبر ۲۲ بهمن امسال را تماشایی خواهیم کرد

امام‌جمعه گتاب گفت: در روز ۲۲ بهمن برای انقلابمان حرکت خواهیم کرد و نشان می‌دهیم که ما همان مردمان انقلابی هستیم، ما به فرمان رهبر ۲۲ بهمن امسال را تماشایی خواهیم کرد و سیلی محکمی به دشمنان می‌زنیم.

به گزارش بابل نوین، حجت‌الاسلام حسین تقی‌پور در خطبه‌های امروز نمازجمعه شهر گتاب اظهار کرد: خوشبختانه رییس‌جمهور اخیرا مواضع قدرتمندانه و عزتمندانه‌ای را اتخاذ کردند و گفتند در دنیای امروز که همه همدیگر را تهدید می‌کنند بعید به نظر می‌رسد به نقطه‌ای برسیم که دنیا گل و بلبل شود، این همان موضعی است که امام راحل(ره) انتظار داشتند

وی افزود: در شرایط دنیای کنونی آیا می‌توان گفت زمان صلح و دوستی است و قدرت دفاعی نمی‌خواهیم، حالا که رییس جمهور این انتقادات را وارد ساختند، حساب کار دست دشمنان می‌افتد.

امام جمعه شهر گتاب  ادامه داد: قدرت دفاعی هم از ارکان قدرت ملی ماست و تا روزی که تهدید علیه ما وجود دارد باید قدرت دفاعی‌مان را تقویت کنیم،  قرآن به ما می‌گوید ما باید آنچنان قدرتمند باشیم که جرات تهدید را از دشمنان بگیریم.

این مسئول تصریح کرد: سخنان اخیر رییس‌جمهور به دلایلی بسیار اهمیت دارد، نخست اینکه رییس جمهور فرانسه به ایران می‌آید، در صورتی که این رییس جمهور از سال ۵۰ تاکنون به ایران نیومده بود و زمانی که وزیر امور خارجه این کشور اعلام کرد ایران باید در برنامه موشکی خود تجدیدنظر کند، این سخنان رییس جمهو حکم تودهنی به آنان را داشت.

حجت‌الاسلام تقی‌پور گفت: رییس جمهور فرانسه برای آمدن به ایران سه خواسته دارد، دیدار با مقام معظم رهبری، برگزاری نشست مطبوعاتی و اعلام موافق ایران بر سر توافقات موشکی در سفرش به تهران  آخرین شرط وی موافقت ایران برای تشکیل میز جدید مذاکره سه جانبه ایران، عربستان و آمریکا  و تعیین تکلیف جریان مقاومت و نیروهای یمن، آیا این خواسته‌ها تودهنی و اعلام موضع قدرتمندانه نمی‌خواست؟

وی تاکید کرد: انتظار نداشته باشند ایرانی که ۴۰ سال دشمنان را آدم حساب نکرد، پیش شرط‌های آنان را بپذیرد، آنان به دنبال این هستند تا بگویند ایران تروریست است و حاضر است سر میز مذاکره بیاید.

خطیب جمعه گتاب عنوان کرد: متهم کردن ایران به حمایت از تروریست، از سوی وزیر خارجه، ابراز نگرانی وزیر خارجه فرانسه از موشک‌های بالستیک کشور ما، اتهام اخیر پاریس در نقض برنامه ۲۲۳۱، مرور مواضع رییس جمهور فرانسه و حالا اقدام وقیحانه در شرط‌گذاری این بود که گفتیم رییس جمهور مشت محکمی بر دهانشان زد.

وی یادآور شد:  ما همواره گفتیم که اگر رییس جمهور و مسئولان حدود اسلامی و ولایت را رعایت کنند ملت هم در صحنه خواهند آمد و انشالله در روز ۲۲ بهمن برای انقلابمان حرکت خواهیم کرد و نشان می‌دهیم که ما همان مردمان انقلابی هستیم، ما به فرمان رهبر ۲۲ بهمن امسال را تماشایی خواهیم کرد و سیلی محکمی به دشمنان می‌زنیم.

تقی‌پور ادامه داد: ما می‌دانیم راهپیمایی ما تاثیرات داخلی و خارجی  و حضور مردم را درک کردیم و می‌توانیم اداره کنیم، راهپیمایی ما تجدیدبیعت با رهبر انقلاب و مقام معظم رهبری است، راهپیمایی‌ پایبندی  ما به اصول و ارزش‌های انقلاب را نشان می‌دهد.

خطیب جمعه گتاب خاطرنشان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن از عوامل مهم بازدارنده  توطئه بدخواهان انقلاب و اسلام  و تقویت نظام اسلامی است، با راهپیمایی ۲۲ بهمن اقتدار امت اسلامی به همه جهان نشان داده می‌شود.

وی افزود: پیام  راهپیمایی ما حمایت از رهبری و ولایت است، اگر شما می‌بینید عده‌ای می‌خوانند بر  مسائل حل ناشدنی و مشکلاتی مانند  مطالبات مالی مردم از موسسات مالی موج سواری بکنند، ما از این فضا غافل نیستیم و به میدان می‌آییم. اینها پیام و تاثیرات راهپیمایی است.

امام جمعه گتاب تاکید کرد: در این ۴۰ سال ما راه‌ها و افق‌های بسیاری را پیمودیم که از جمله آن می‌توان به شش مورد اشاره کرد،ایجاد نظم معنوی و اخلاقی در جهان، نظام‌سازی معطوف به مردم‌سالاری دینی که در بعضی جاها برای ما هزینه داشت که انقلاب این هزینه را قبول کرد و پای آن ایستاد، استقلال سیاسی و عزت ملی، امنیت پایدار در منطقه‌ای پرتنش، دستاوردهای خیره‌کننده علمی در سال‌های سخت تحریم و تهدید.

حجت‌الاسلام تقی‌پور  در پایان گفت: انقلاب اسلامی ما افق‌های روشنی پیش‌رو دارد و امید داریم در اقتصاد و زمینه‌های مختلف پیشرفت کنیم اما باید اذعان کنیم که کاستی‌ها  و نارضایتی‌های کنونی این خطر را به همراه درد که به نظام خدشه وارد سازند و در حقانیت ارزش‌های بنیادی شبهه‌ای ایجاد کنند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين