امروز : یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۳:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
آقایی خبر داد:

نام‌نویسی ۱۲۰ هزار نفر در مرحله پیش ثبت‌نام سفر‌های عتبات نوروز ۹۷

به گزارش بابل نوین، مرتضی آقایی، مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت اظهار کرد: بر اساس آخرین مهلتی که برای ثبت نام سفر‌های نوروزی عتبات عالیات تعیین شده بود، این فرصت در ساعت ۱۶ روز یکشنبه بیست و دوم بهمن ماه پایان می‌یابد.

وی افزود: پیش ثبت‌نام سفر‌های نوروزی عتبات عالیات سال ۹۷، از دوازدهم بهمن ماه سال جاری شروع شده بود و بر اساس آخرین آمار تاکنون ۱۲۰ هزار نفر، برای اعزام به این سفر‌ها ثبت نام کرده‌اند.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت، تصریح کرد: افرادی که قصد سفر به عتبات عالیات در نوروز سال ۹۷ را دارند، تنها تا ساعت ۱۶ امروز یکشنبه برای پیش ثبت نام فرصت دارند.

آقایی با اشاره به تقارن نوروز سال ۹۷ با ایام ماه مبارک رجب، یادآور شد: متقاضیان سفر به عتبات عالیات می‌توانند پیش ثبت‌نام خود را در سایت اینترنتی این سازمان به نشانیatabat.haj.ir نهایی کنند.

وی تاکید کرد: بر اساس اعلام قبلی، مقرر است قرعه کشی متقاضیان سفر به عتبات عالیات را در تاریخ ۲۵ بهمن ماه انجام داده و سپس از طریق ارسال پیام کوتاه، نتایج را به اطلاع افراد که در مرحله پیش ثبت‌نام، نام‌نویسی کرده‌اند، می‌رسانیم.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت اضافه کرد: نتایج قرعه کشی پیش ثبت‌نام عتبات عالیات، پس از قرعه‌کشی روی سایت سازمان حج و زیارت قرار می‌گیرد.

آقایی تصریح کرد: پس از تعیین اولویت‌ها مشتاقان تشرف می‌توانند در یکی از گروه‌های ۲۳ سوم اسفند ماه سال جاری تا ۲۰ اردیبهشت ماه سال آینده، به این سفر معنوی اعزام شوند.

وی افزود: اغلب ثبت‌نام کنندگان در پیش ثبت‌نام عتبات عالیات ویژه نوروز سال ۹۷ متقاضی سفر در ایام تعطیلات نوروز هستند و قرعه کشی هم به منظور تعیین اولویت زمانی سفر متقاضیان، انجام می‌شود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين