امروز : یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۵:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه بابل:

مردم ایران مشکلات را تحمل خواهند کرد اما فساد را نه/ ملت باایمان ایران هیچ‌گاه اجازه غلط زیادی به دشمن نمی‌دهد

فرمانده سپاه بابل گفت: مردم ایران مشکلات را تحمل خواهند کرد اما فساد را نه، مردم مشکل معیشتی دارند اما تبعیض را برنمی‌تابند، انقلاب ما به وجود آمد تا از فساد اخلاقی و اداری جلوگیری کنیم، مسئولان باید با فساد و اشرافی‌گری مبارزه کنند زیرا این شعار ملت و آرمان ماست.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ مرتضی رمضانی فرمانده سپاه بابل در میان مردم ولایتمدار بابلکنار اظهار کرد: از زمانی که این انقلاب شکل گرفت شخصیت‌های بزرگی از کشور را ترور کردند اما عزیزانی که روزهای انقلاب را ندیدید بدانید با وجود این جنایت‌ها دشمنان می‌خواهند دوران قبل از انقلاب را تطهیر کنند، دورانی که در اختیار کامل استکبار بودیم را می‌خواهند بهتر نشان دهند.

وی افزود: کشور ما در آن زمان تحقیر می‌شد و کشور ما عرضه ساخت یک آفتابه را هم در زمان شاه نداشت اما ببینید کشور امروز به چه پیشرفت‌های بزرگی دست یافتیم تا جایی که دشمنان  و آمریکای جنایتکار که روزی از پشت میزهای خود جهان را مدیریت می‌کرد، امروز ایران اسلامی آن را به زانو در آورده است و برای مقابله با ایران مجبور است تا میلیون‌ها دلار هزینه کند، در منطقه پایگاه نظامی می‌زند و پاکستان را مرکز تروریستی خود قرار می‌دهد تا کشور ما را زیرنظر قرار دهند با این حال و به فضل الهی نتوانستند کاری از پیش ببرند.

فرمانده سپاه بابل ادامه داد: ملت باایمان ایران هیچ‌گاه اجازه غلط زیادی به دشمن نداده است زیرا ایمان  در دل جوانان ما ریشه دارد و مردم ما همواره در صحنه حضور دارند.

این مسئول تصریح کرد: انقلاب ما به اشخاص وصل نیست، این انقلاب به جکومت جهانی مهدی(عج) وصل می‌شود  و جوانان امروز ما مثل جوانان دوره انقلاب و دفاع مقدس پای این نظام ایستادند، امام این ملت را خوب شناخته بود که به کودکان در گهواره هم دل بست و اکنون می‌بینیم کودکانی که امام را هم ندیدند پای انقلاب ایستادند.
سرهنگ رمضانی ضمن گرامیداشت شهدای لشکر ۲۵ کربلای مازندران یادآور شد:  عملیات ۲۵ کربلای مازندران از عملیات‌های مهم و استراتژیک نظام ما بود که توسط مردم بزرگ استان مازندران رقم خورد، این نشان می‌دهد ملت ما پای نظام و انقلاب ایستادند اما دشمن هرروز فتنه‌ای جدید راه می‌اندازد و ما نباید از این فتنه‌ها غافل باشیم و از هر روزنه‌ای استفاده می‌کند  تا جلوی انقلاب اسلامی ما را بگیرد اما به لطف و نگاه رهبری ما راه انقلاب و امام را ادامه خواهیم داد.

وی افزود:  روزی مسئولان این کشور بدون رای مردم و با دستور کشورهای خارجی انتخاب می‌شدند اما امروز مسئولان نظام مستقیما با رای شما مردم سرکار می‌آیند اما این مسئولان بدانند امنیتی که در کشور وجود دارد به واسطه حضور همین مردم است و همان گونه که رهبری گفتند مردم ایران مشکلات را تحمل خواهند کرد اما فساد را نه، مردم مشکل معیشتی دارند اما تبعیض را برنمی‌تابند، انقلاب ما به وجود آمد تا از فساد اخلاقی و اداری جلوگیری کنیم، مسئولان باید با فساد و اشرافی‌گری مبارزه کنند زیرا این شعار ملت و آرمان ماست.

این مقام ارشد نظامی خاطرنشان کرد:  انقلاب ما به دست مردم محروم و مستضعفان سرمایه اصلی این انقلاب هستند و از این‌روست که دنیا بر انقلاب ما حساب دیگری باز می‌کند اما همین ملت هوشیار باشند که دشمن با روش‌ها و فریبکاری می‌خواهد بر اعتراضات آنان موج‌سواری کند.

وی ادامه داد:  دشمنان بدانند ولایت فقیه برای ما یک فرهنگ و باور است و ۲۲ بهمن نیز پیام اعتقاد ما به ولایت فقیه است، این حضور تاریخی شما نیز پیام دارد و دشمنان خواهند فهیمد انقلاب و ملت انقلابی ما زنده هستند و در دفاع از انقلاب و اسلام تا پای جان ایستاده‌اند.

رمضانی در پایان گفت:  دشمنان در طی این سال‌ها در معادلات خود همواره اشتباه کردند حتی با وجود فتنه‌هایی که در داخل به وجود آوردند و ما مطمئن هستیم باز هم فتنه‌هایی در راه است، اما انقلاب اسلامی ما محکم ایستاده است و ملت ما با درک انقلابی در همه صحنه‌ها حضور خواهد داشت همان‌گونه که مقام معظم رهبری ۲۲ بهمن امسال را تماشایی خواندند و مردم در میدان عمل این را ثابت کردند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين