امروز : سه شنبه, ۲۲ آبان , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

زمان پرداخت عیدی بازنشستگان مشخص شد

به گزارش بابل نوین، تقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در مراسم افتتاح شعبه ۲۳ بیمه اظهار کرد: ساختمان قدیمی شعبه ۲۳ بیمه مشکلاتی را از جمله وجود‌ معارض‌ و غیره‌ داشت که با تصمیم مدیران بنا شد تا به جای اجاره ۳ سال این ساختمان‌ اقدام به بازسازی‌ آن کنیم‌.

وی در ادامه افزود: این ساختمان با همت و تلاش و پیگیری‌های مسئولان سازمان در مدت ۵ ماه بازسازی و افتتاح شد.

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: تا قبل از دولت دهم، ۲ هزار میلیارد تومان املاک سازمان بلاتکلیف‌ بود و هیچ‌ شناسنامه‌ای نداشت‌ اما در دولت یازدهم توانستیم‌ برای ساختمان‌های سازمان تعیین تکلیف کنیم و ساختمان‌ها را شناسنامه‌دار کنیم.

نوربخش‌ گفت: بیمه‌شدگان از بازسازی ساختمان شعبه ۲۳ ابراز امیدواری و استقبال کردند.

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه در دهه فجر‌ پروژه‌های زیادی افتتاح و بهره‌برداری شد که ارزش آن ۵۲۰ میلیارد تومان بوده است ،بیان کرد: ۳۶۰ میلیون تومان آن در بخش اقتصادی و مابقی در بخش درمان هزینه شد،همچنین در راستای اقتصاد مقاومتی مواد اولیه ۴ دارو خط تولیدشان‌ در هفته گذشته‌ شروع به کار کرد‌.

پرداخت ۵۰ هزار میلیارد تومان از مطالبات سازمان تامین اجتماعی در سال ۹۷
نوربخش‌ ادامه داد: در سال ۹۷ مقرر شد که ۵۰ هزار میلیارد تومان از مطالبات‌ سازمان تأمین‌ اجتماعی پرداخت شود و در مجلس هم به تصویب رسید البته‌ ۲۴ هزار میلیارد تومان از این مصوبه‌ نقد است و بقیه‌ هم باید تأمین اعتبار شود.

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: ۵ هزار میلیارد تومان مصوب‌ شده تا با آن عیدی بازنشستگان تا ۱۵ اسفند پرداخت شود‌ همچنین امیدواریم‌ در همه عرصه‌ها سازمان گام‌های خوبی را بردارد قطعاً بیمه‌شدگان در وهله اول‌ به تأمین درمان توجه دارند‌ که باید‌ در این خصوص‌ اقدامات لازم صورت گیرد‌.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين