امروز : شنبه, ۴ اسفند , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۲:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازنشر «یک راه بهتر» با استقبال کودکان و نوجوانان

کتاب «یک راه بهتر» نوشته‌‌ نورا حق‌پرست با تصویرگری زهرا مدرسی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.

به گزارش بابل نوین، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون؛ کتاب «یک راه بهتر» نوشته‌‌ نورا حق‌پرست با تصویرگری زهرا مدرسی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.

این اثر فانتزی در قالب داستان حیوانات مناسب گروه سنی «الف» (۳ تا ۶ سال) است.

حیوانات جنگل درگیر شیطنت‌های خرگوش کوچکی هستند که دردسرهایی را به وجود آورده است. در گام اول آن‌ها تصمیم می‌گیرند تا از «پشمکی» انتقام بگیرند اما با تغییر فصل اتفاق‌های جدیدی در زندگی آن‌ها رخ می‌دهد.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:

«موش کوچولو و بره‌‌آهو و سنجابک تا می‌توانستند دانه‌ی گل جمع کردند و برگشتند. آن روز موش کوچولو و بره‌آهو و سنجابک سخت کار کردند. گودال‌هایی را که پشمکی کنده بود پیدا می‌کردند و دانه‌ی گل‌ها را توی آن می‌پاشیدند و گودال‌ها را با خاک پر می‌کردند. غروب که خورشید پشت کوه می‌رفت‌، کار آن‌ها هم تمام شد و به لانه‌هایشان رفتند.»

این اثر که پیش از این در سال ۱۳۷۵ به چاپ رسیده است، هم اکنون با ویرایش و صفحه‌آرایی جدید بازنشر شد. در عین حال نسخه انگلیسی این کتاب نیز در سال ۱۳۹۵ از سوی کانون منتشر شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند این اثر را که در قطع خشتی و در ۲۴ صفحه منتشر شده است از تمامی فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سطح کشور به قیمت ۳هزار و ۵۰۰ تومان خریداری کنند./ص

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين