امروز : یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۹:۵۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آغاز جشنواره ملی توسکا در بابلسر

نخستین جشنواره ملی توسکا با هدف توانمند سازی و سرمایه گذاری کسب و کارهای ارزش آفرین از در بابلسر آغاز بکار کرد.

به گزارش بابل نوین،رئیس بنیاد ملی نخبگان مازندران با بیان اینکه این جشنواره هم تراز جشنواره های خوارزمی و شیخ بهایی است , گفت : با همت بنیاد نخبگان استان مازندران جشنواره ایده پردازی و استارت آپ با محوریت محیط زیست به جشنواره ملی توسکا ارتقا پیدا کرد.

محسن جهانشاهی افزود : این جشنواره در سه بخش رقابتی ، نمایشگاهی و کارگاهی برگزار میشود و آموزش مسائل حوزه کسب و کار در بخش کارگاهی همچنین برگزاری دو کارگاه فشرده با نامهای “از ایده تا بازار” و “مدل کسب و کارهای نوپا” از مهم ترین بخش های این رویداد ملی است .

به گفته رییس بنیاد ملی نخبگان مازندران ؛ در بخش نمایشگاهی این جشنواره نیز شرکت های دانش بنیان ، نمایندگانی از استارت آپ های حوزه کسب وکار حضور دارند.

جهانشاهی ادامه داد , از ۹۰ طرحی که در بخش رقابتی جشنواره شرکت میکنند ۱۵ طرح در سه بخش طرح های برتر دانش آموزی , ایده و محصول در بخش غیر دانش آموزی در مرحله پایانی با هم رقابت می کنند

شرکت کنندگان در این همایش ملی از گروههای دانش آموزی دانشجویی متخصصان و علاقمند آن به استارت آپ های محیط زیستی هستند.

علاقمندانی از استانها خوزستان، گیلان، تهران، سمنان، ارومیه، اهواز، آذربایجان، اراک، اصفهان و مازندران در این رویداد ملی حضور دارند.

در آیین اختتامیه جشنواره سه ایده به عنوان ایده های برتر معرفی می شوند که علاوه بر دریافت لوح سپاس و جوایز نقدی در مرکز نوآوری و فناوری مازندران مستقر میشوند./ز

خبرگزاری صدا و سیما

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين