امروز : سه شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/02/16 - 14:36 ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازگشت برنامه «مناظره» به شبکه یک + فیلم

برنامه «مناظره» پس از مدتی وقفه، با تغییراتی در زمان پخش و تهیه‌کننده از امروز به آنتن شبکه یک سیما بازگشت.

به گزارش بابل نوین، پخش برنامه‌های مناظره که پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری حجم قابل توجهی از آنتن تلویزیون را به خود اختصاص داده بود، با پایان انتخابات، با کاهش چشمگیری همراه بود و می‌توان گفت که در این مدت تنها برنامه «زاویه» شبکه چهار بود که توانست چراغ ساختار مناظره‌ تلویزیون را روشن نگه دارد.

در این میان از امروز (۲۷ بهمن ماه) برنامه «مناظره» با ساختار، دکور و گروه تولیدی متفاوت و همانند گذشته با اجرای مرتضی حیدری به قاب شبکه یک بازگشت. اما آنچه که در بازگشت این برنامه تلویزیونی که به صورت زنده هم راهی آنتن می‌شود، قابل توجه است، ساعت پخش آن است. با توجه به اینکه پیش از این در اغلب موارد، ساعات اوج مخاطب‌ به برنامه‌های مناظره اختصاص یافته بود، شاید پخش این برنامه در ساعت ۱۱ صبح روزهای جمعه، اتفاقی پرسش‌برانگیز باشد. با این حال پخش صبحگاهی مناظره در کنداکتور فشرده شبکه یک و ماموریت شبکه ملی در پخش برخی برنامه‌ها، می‌تواند عاملی باشد برای روی آنتن رفتن روتین و منظم این برنامه.

اما در اولین قسمت از سری جدید برنامه «مناظره» به موضوع مدارس تیزهوشان و حدف آزمون مدارس استعدادهای درخشان پرداخته شد. این برنامه که با حضور چهار استاد دانشگاه و حضور تعدادی تماشاگر راهی آنتن شد، این سوال را به صورت نظرسنجی با مخاطبان مطرح کرد که «آیا موافقید دولت برای دانش‌آموزان نخبه و استعدادهای درخشان امکانات ویژه آموزشی مهیا کند؟»/ص

ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين