امروز : پنج شنبه, ۲ خرداد , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
سردار اشتری خبر داد:

پلیس با برهم‌زنندگان نظم و آرامش در سه‌شنبه آخر سال برخورد می‌کند

به گزارش بابل نوین، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه همایش معاونت‌های عملیات در ستاد ناجا در جمع خبرنگاران با بیان اینکه همایش یک روزه معاونان عملیات‌های فرماندهی انتظامی سراسر کشور و فرماندهی مرزبانی و مدیران مربوطه امروز در ستاد نیروی انتظامی برگزار شد، اظهار کرد:هدف این نشست،‌ بررسی و مروری بر اجرای مأموریت‌های این معاونت در سال جاری و همچنین اعلام آمادگی برای اجرای مأموریت‌های سال آینده و ایام باقی‌مانده در سال ۹۶ است.

سردار اشتری گفت:‌ آمادگی برای اجرای مأموریت‌های نوروز ۹۷ و موضوعات ترافیکی، انتظامی و امنیتی و ارائه خدمت در این ایام از جمله مباحثی بود که در این همایش بررسی شد.

فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: ارتقاء‌ توان عملیاتی و ارتقاء توان وزنی یگان‌های ناجا از اهم برنامه‌هایی است که باید در سال آینده بر روی آن برنامه‌ریزی کرد.

وی گفت:‌‌ این ظرفیت و توان را باید در مرز،‌ شهرها و جاده‌ها افزایش دهیم.

سردار اشتری گفت: مجموعه نیروی انتظامی و معاونت‌های عملیات، این توان را دارد که با ظرفیت بالاتر و توان بیشتر در خدمت امنیت باشد.

فرمانده نیروی انتظامی با توجه به در پیش رو بودن چهارشنبه سوری به افرادی که دنبال شرارت هستند اولتیماتوم داد و گفت: افرادی که دنبال شرارت هستند و می‌خواهند بی‌نظمی کنند و آرامش را به هم بزنند توجه لازم داشته باشند چرا که ناجا با برنامه‌ریزی صحیح و هماهنگی قضایی،‌ مانع از حرکت آنها شده و با آنها برخورد خواهد کرد.

وی به مردم و خانواده‌ها توصیه کرد که مدیریت لازم داشته باشند و باعث اخلال در نظم و امنیت محله و شهر خود نشوند.

سردار اشتری در خصوص کشفیات مواد محترقه گفت:‌ امسال کشف انواع مواد محترقه نسبت به سال گذشته بیش از ۳۰ درصد افزایش داشته است، البته چند محموله نیز در این خصوص شناسایی شده که در چند روز آینده با آنها برخورد لازم صورت می‌گیرد.

وی از مردم و از کسبه درخواست کرد که در این زمینه مراقبت‌های لازم را داشته باشند و سعی کنند از مواد محترقه‌ای که باعث خسارت صوتی و فیزیکی به مردم می‌شوند، استفاده نکنند و اولیاء نیز تحرکات فرزندان خود را مراقبت کنند تا خدای‌نکرده مشکل و نقص عضوی به وجود نیاید.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور در خصوص مأموریت‌های پلیس ۱۱۰ گفت: تأکید ما این است که وقتی با فوریت‌های ۱۱۰ تماس می گیرند ، با کمترین زمان پلیس حاضر شود البته مأموران ما این همت را دارند و سعی کرده‌ایم نیروها را افزایش و تجهیزات را نیز بیشتر کنیم، البته برخی نقاط زمان بیشتری می‌رود، اما سعی داریم به سمت نرمال پیش رویم.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين