امروز : چهارشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/01 - 13:05 ذخیره فایل ارسال به دوستان

مجموعه داستان‌های دراماتیک برای تئاتر دفاع مقدس منتشر خواهد شد

به گزارش بابل نوین، به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح؛ مدیرعامل گروه هنرهای نمایشی بنیاد فرهنگی روایت فتح از انتشار مجموعه داستان‌های دراماتیک برای تئاتر دفاع مقدس با عنوان “در پی عشق دویدن” خبر داد.

امیر نصیر بیگی مدیرعامل گروه هنرهای نمایشی بنیاد فرهنگی روایت فتح با اعلام این خبر گفت: با توجه به رسالت گروه هنرهای نمایشی روایت فتح در تأمین و تدارک منابع و محتوای حوزه تخصصی و لزوم بهره برداری از آثار مکتوب، داستانی و ادبیات شفاهی ماندگار در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و ارائه اسلوبی مدون و علمی جهت استفاده مؤثر نمایشنامه نویسان خلاق و متعهد از منابع داستان های دراماتیک، بر آن شدیم تا با استفاده از ظرفیت های موجود و با بهره گیری از اساتید و نویسندگان جوان، مجموعه داستان های دراماتیک تئاتر دفاع مقدس را با عنوان “در پی عشق دویدن” تهیه و تدوین نماییم.

مجموعه داستان‌های دراماتیک برای تئاتر دفاع مقدس منتشر خواهد شد

نصیر بیگی افزود: این کتاب در شش فصل شامل بیش از ۴۰ داستان دراماتیک و شش نمایشنامه بر اساس داستان های مذکور به رشته تحریر در آمده است.

وی در ادامه گفت: این مجموعه با همراهی نویسندگانی چون سعید تشکری، عبدالرضا فرید زاده، محمدرضا آریان فر، سیروس همتی، خانم ندا ثابتی و با هدایت و سرپرستی دکتر نصرالله قادری پدید آمده است که امیدواریم این اثر ارزشمند مورد توجه و قبول جامعه فرهیخته و هنرمندان تئاتر کشور قرار گرفته و بستری برای خلق آثار متون نمایشی ماندگار خصوصا برای شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت باشد.

دبیر شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت خاطرنشان کرد: این اثر پس از مراسم رونمایی در اوایل سال آینده توسط انتشارات ساقی، منتشر و در نمایشگاه کتاب سال ۱۳۹۷ در دسترس عموم علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين