امروز : چهارشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/01 - 13:27 ذخیره فایل ارسال به دوستان

دیدار رئیس فیفا با وزیر ورزش و جوانان/ دعوت اینفانتینو از وزیر ورزش

به گزارش بابل نوین،  و به نقل از وزارت ورزش و جوانان،اینفانتینو رئیس فدراسیون جهانی فوتبال و مارکو فان باستن رئیس کمیته فنی فیفا با سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان صبح امروز پنجشنبه دیدار کرد.

سلطانی فر در دیدار با اینفانتینو، رئیس فیفا عنوان کرد: خیر مقدم به شما و همراهان می‌گویم و امیدوارم سفر موفقیت‌آمیزی در ایران داشته باشید و این سفر دستاوردهای خوبی برای ورزش و فوتبال ایران به همراه داشته باشد.

دیدار رئیس فیفا با وزیر ورزش و جوانان/ دعوت اینفانتینو از وزیر ورزش

او افزود:  این ماه های اخیر ایام پر کاری به جهت رویدادهای بین المللی و جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ دارید.طبق اخبار و اطلاعاتی که ما داریم تلاش‌های خوبی هم روسیه و هم فدراسیون جهانی فوتبال برای برگزاری این رویداد بین المللی و باشکوه داشته‌اند. ایران هم به عنوان یکی از اولین تیم‌هایی که صعود زودهنگام به جام جهانی داشت تلاش‌های زیادی کرد که امیدوارم حضور موفقی را هم در این مسابقات داشته باشیم.

وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: در سال‌های اخیر، هم وزارت ورزش و جوانان و هم فدراسیون فوتبال ایران تلاش‌های بسیاری داشته تا فوتبال خود را بر اساس مبانی فیفا خود را تطبیق دهد.

سلطانی فر در پایان خاطر نشان کرد: تلاش کردیم باشگاه‌ها در مسائل فنی و مالی خود اقدام‌ها و گام‌های اساسی بردارند. در زمینه فوتبال بانوان نیز با توجه به ملاحظات فرهنگی هرگونه زمینه‌های لازم برای رشد فوتبال بانوان را فراهم کردیم.

گفتنی است در پایان جلسه انفانتینو رئیس فیفا از وزیر ورزش و جوانان کشورمان برای حضور در افتتاحیه جام جهانی فوتبال دعوت کرد.

دیدار رئیس فیفا با وزیر ورزش و جوانان/ دعوت اینفانتینو از وزیر ورزش

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين