امروز : جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/01 - 13:38 ذخیره فایل ارسال به دوستان
سردارخلیلی در سومین یادواره سرداران و ۱۱۰ شهید تدارکات و پشتیبانی:

نیازمندی‌های پشتیبانی یکی از مهم‌ترین محور‌های صحنه نبرد است

به گزارش بابل نوین، سردار علی خلیلی ریاست کمیته فنی قرارگاه ثارالله طی سخنانی در سومین یادواره سرداران و ۱۱۰ شهید تدارکات و پشتیبانی که امروز صبح (۱۰ اسفند) در محل سالن دعای ندبه گلزار شهدای بهشت زهرای تهران برگزار شد، اظهارکرد: صحنه جنگ دارای ۳ محور بود؛ یک محور آن رزمندگان، محور دیگر یگان‌های پشتیبان رزم مانند توپخانه و ادوات که کار بسیاری دشواری داشتند و محور بعدی پشتیبانی از مجموعه صحنه‌های نبرد چه برای کسانی که در صحنه نبرد و چه کسانی که در پشتیبانی رزم حضور داشتند، بود.

ریاست کمیته فنی قرارگاه ثارالله با اشاره به اینکه شاید بیشترین دشواری در جنگ را، رزمندگان پشتیبانی متحمل می‌شدند تصریح کرد: محور پشتیبانی، تامین نیازمندی و امکانات رزمندگان کار بسیار دشواری است؛ رزمندگان پشتیانی یک ماه قبل از عملیات باید همه چیز را آماده و سازماندهی می‌کردند.

وی تاکید کرد: نیازمندی‌های پشتیبانی یکی از پیچیده‌ترین و مهم‌ترین محور‌های صحنه نبرد است و نباید از آن غافل شویم، هر آنچه امروز بدست آوردیم و به آن افتخار می‌کنیم به موجب حماسه و ایثارگری رزمندگان دفاع مقدس است؛ اگر امروز جمهوری اسلامی می‌تواند در صحنه‌های بین المللی با اقتدار ظاهر شود به خاطر خون شهیدان است.

سردار خلیلی تصریح کرد: آنها تنها راه مقابله با ایران را پرداختن به مسائل فرهنگی، اقتصادی و سیاسی می‌دانند و می‌گویند باید تلاش کنیم هر هفته یک حادثه در ایران درست کنیم تا در صحنه‌های بین اللملی وجهه ایران را تنزل بدهیم.

ریاست کمیته فنی قرارگاه ثارالله با بیان اینکه جنگ ما برای منطقه الگو شد، در پایان خاطر نشان کرد: اکنون صحنه مقاومت آن سوی مرز‌های جمهوری اسلامی در لبنان و یمن شکل گرفته است و این قدرت به خاطر ایثارگری و خون شهیدان بدست آمده است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين