امروز : سه شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/02 - 15:43 ذخیره فایل ارسال به دوستان

رشد ۱۸ درصدی فروش رنو فرانسه به ایران در نخستین ماه ۲۰۱۸

فروش رنو فرانسه به ایران در نخستین ماه سال جاری میلادی با رشد ۱۸ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۱۵ هزار و ۸۴۶ دستگاه رسید.

به گزارش بابل نوین، شرکت خودروسازی رنو فرانسه اعلام کرد در نخستین ماه سال جاری میلادی ۱۵۸۴۶ دستگاه از محصولات خود را روانه بازار ایران کرده است.

فروش رنو فرانسه به ایران در این ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۱۸ درصدی داشته است. رنو در ژانویه سال ۲۰۱۷ بالغ بر ۱۳۴۴۹ دستگاه از محصولات خود را روانه بازار ایران کرده بود.

با این حال فروش محصولات رنو به ایران در ژانویه ۲۰۱۸ نسبت به ماه قبل از آن افت ۱۸ درصدی داشته است. این شرکت فرانسوی در دسامبر۲۰۱۷ بالغ بر ۱۷۲۱۷ دستگاه از محصولات خود را به ایران فروخته بود.

بر اساس این گزارش  رنو در سال ۲۰۱۷ میلادی ۱۶۲ هزار و ۷۹ دستگاه از محصولات خود را روانه بازار ایران کرد. فروش رنو فرانسه به ایران در این سال نسبت به سال قبل از آن رشد ۴۹٫۳ درصدی داشت. فروش رنو به ایران در سال ۲۰۱۶ نیز نسبت به سال قبل از آن رشد ۱۱۰ درصدی داشت و به ۱۰۸۵۳۶ دستگاه رسید.

رنو در سال ۲۰۱۵ بالغ بر ۵۱۵۰۰، در سال ۲۰۱۴ بالغ بر ۳۳هزار دستگاه و در سال ۲۰۱۳ بالغ‌ بر ۳۹هزار و ۶۰۰ دستگاه از محصولات خود را به ایران فروخته بود./ص

تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين