امروز : سه شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/02 - 17:39 ذخیره فایل ارسال به دوستان
پنجعلی:

کیفیت فنی دربی پایین بود/ برانکو بچه نیست که با تمدید قرارداد ذوق زده شود

به گزارش بابل نوین، محمد پنجعلی در خصوص دیدار روز گذشته تیم های استقلال و پرسپولیس که با پیروزی یک بر صفر آبی پوشان به پایان رسید اظهار کرد: متاسفانه بازی خوبی نبود و کیفیت فنی بازیکنان هر دو تیم بسیار پایین بود و آنها حتی نتوانستند چند پاس سالم به یکدیگر بدهند. در باخت پرسپولیس همه عوامل این تیم مقصر بودند و نمی توان فرد خاصی را مقصر این شکست معرفی کرد.

او ادامه داد: به نظر می رسد بازیکنان دو تیم از نظر روحی و روانی در وضعیت مناسبی قرار نداشتند و تحت فشار بودند، به ویژه پرسپولیسی ها که در این بازی حتی ۲۰ درصد از توانایی هایشان را هم بروز ندادند. برخی فقط به عملکرد محسن ربیع خواه ایراد می گیرند اما به اعتقاد من همه عوامل تیم در این شکست نقش داشتند. متاسفانه دربی ۸۶ ستاره شاخصی نداشت و هیچ یک از بازیکنان نتوانستند در حد انتظار ظاهر شوند.

پیشکسوت تیم پرسپولیس در مورد نقش تمدید زود هنگام قرارداد برانکو ایوانکوویچ در نتایج اخیر سرخپوشان گفت: برانکو بچه نیست که با تمدید قرارداد ذوق زده شود و تیم را به حال خود رها کند. بعضی از کارشناسان صحبت های عجیبی مطرح می کنند. برانکو قطعا در پرسپولیس به فکر آبرویش هم هست و تمدید قرارداد تاثیر منفی در کار یک مربی حرفه ای مثل او نمی گذارد.

او درباره عملکرد وینفرد شفر در تیم استقلال گفت: استقلال از زمان روی کار آمدن شفر متحول شده و در بازی های اخیر نتایج خوبی کسب کرده است، این تیم به طور حتم با توجه به پیروزی در دربی با روحیه بهتری به مصاف حریفان بعدی خواهد رفت.

پنجعلی با اشاره به دیدارهای دوستانه تیم ملی فوتبال ایران پیش از آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار کرد: متاسفانه ما در زمینه برگزاری بازی دوستانه با تیم های بزرگ و یا حتی متوسط مشکل داریم، این در حالی است که تیمی مثل عربستان در نظر دارد با تیم های آلمان، بلژیک و ایتالیا بازی کند. برگزاری دیدارهای تدارکاتی با تیم های خوب دنیا نیازمند عزم جدی فدراسیون فوتبال و کمک وزارت امور خارجه است. امیدواریم تیم ملی ما نیز در آینده ای نزدیک بتواند با تیم های مطرح جهان بازی دوستانه برگزار کند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين