امروز : پنج شنبه, ۳ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/03 - 17:55 ذخیره فایل ارسال به دوستان
تاج:

برای هماهنگی فوتبال کشور، باید سیستم یکپارچه مالی ایجاد کرد

به گزارش بابل نوین، سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در جمع خزانه داران هیئت های فوتبال استانهای کشور گفت:فدراسیون فوتبال در راستای هماهنگی و یکپارچگی در کل فوتبال کشور قصد دارد تا اقدامات مطلوبی را برای رشد و توسعه فوتبال کشور انجام دهد. در همین راستا برگزاری دوره های آموزشی و جلسات مختلف با بخش های گوناگون هیئت های فوتبال استان از جمله جلسه دبیران، روابط عمومی، هیئت های فوتبال ساحلی، پزشکان و هم اکنون خزانه داران قصد داریم تا موفق تر از قبل عمل کنیم.ثبت هیئت ها،احقاق حقوق فوتبال از مواد مهمی است که فدراسیون فوتبال با دقت و تلاش سعی بر اجرای آن دارد.

وی ادامه داد: در تمام اقصی نقاط دنیا حساسیت در فوتبال وجود دارد و ما از این قاعده مستثنی نیستم. فوتبال جذابیت خاص خود را دارد و تمام دنیا این رشته پرطرفدار را دنبال می کنند. ۸۰ درصد رسانه های شنیداری، خبرگزاری ها، روزنامه ها و صدا و سیما نیز به این رشته جذاب توجه ویژه ای دارند و همین امر باعث می شود تا حساسیت بالایی ایجاد شود.

وی در ادامه بیان کرد: بحث مالیات و مباحث مالی برای هر بخشی از جمله فدراسیون فوتبال اهمیت بالایی دارد. در همین راستا از شما خزانه داران می خواهم در بخش هایی که مربوط به شما است، بهترین عملکرد را داشته باشید. در بخش ثبت هیئت ها، بازاریابی، کنترل هزینه ها که شامل کاهش هزینه و افزایش درآمد است، اقدامات ارزنده ای را انجام دهید.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان گفت: فوتبال در دنیا بسیار ثروتمند است و فعالیتهایش رو به رشد اما در ایران متاسفانه این شرایط وجود ندارد و با تلاش و ایجاد راه حل و اجرای آن باید به این مهم برسیم و کلیه باشگاه ها، هیئت ها و فدراسیون باید بتوانند در افکار عمومی از عملکرد مالی خود دفاع کنند و در صورتیکه مورد انتقاد صحیح و درست قرار می گیرند، باید پاسخگو باشند.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين