امروز : چهارشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/04 - 11:34 ذخیره فایل ارسال به دوستان

هک صفحات شخصی یک خانواده برای انتقام گیری در مازندران

فردی که با دسترسی غیرمجاز به حساب کاربری اعضای یک خانواده برای آنان ایجاد مزاحمت کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ حسن محمدنژاد رئیس پلیس فتا مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: در پی مراجعه زن و شوهری به پلیس فتای شهرستان آمل مبنی بر این که شخص ناشناسی با دسترسی غیرمجاز به حساب‌کاربری یکی از شبکه‌ های پیام رسان موبایلی آنان، برایشان ایجاد مزاحمت کرده است، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتای آن فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: پس از بررسی‌های همه جانبه کارشناسان پلیس فتا موفق به شناسایی متهم، اهل و ساکن استان گیلان که با هک صفحات شخصی اعضای خانواده شاکی در فضای مجازی آنان را تهدید به انتشار عکس‌ها و اطلاعات خصوصی شان کرده بود، شدند.

سرهنگ محمدنژاد گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی متهم دستگیر و در اظهارات خود ضمن اقرار به بزه انتسابی علت این اقدام را انتقامجوئی از مشکلات پیش آمده با دختر شاکی که مدت دو سال با وی دوست بوده عنوان کرد.

رئیس پلیس فتای مازندران ضمن بیان اینکه کاربران همواره باید مراقب عکس‌ها و تصاویر خصوصی خود در فضای مجازی باشند به آنان توصیه کرد: به هیچ عنوان عکس‌های شخصی خود را بر روی پروفایل خود قرار ندهند و از بارگذاری تصاویر خصوصی و خانوادگی خود در شبکه‌ های اجتماعی جداً خودداری کنند./ص

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين