امروز : سه شنبه, ۴ آذر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/06 - 16:18 ذخیره فایل ارسال به دوستان

سلطانی‎فر: اسکی به برنامه بلندت مدت ۵ ساله نیاز دارد

وزیر ورزش و جوانان می گوید برای پیشرفت اسکی در حوزه قهرمانی و همگانی به برنامه بلندمدت ۵ ساله نیاز است.

به گزارش بابل نوین، مسعود سلطانی فر رئیس ورزش و جوانان در حاشیه رقابت های اسکی قهرمانی آلپاین آسیا به میزبانی پیست اسکی دربندسر گفت: امروز جای همه مردم ایران در دربندسر خالی است، شرایط بسیار خوبی برای برگزاری آبرومند رقابت های آسیایی در این پیست فراهم شد که جای تقدیر و تشکر دارد. خوشبختانه در این رویداد ورزشکارانی از ۱۰ کشور آسیایی حضور داشتند و نمایندگان ما توانستند به مدال های خوش رنگی دست پیدا کنند.

وی افزود: در کشور استعدادهای زیادی در بین جوانان داریم  که البته به دلیل اینکه زمان اسکی در ایران به دلیل شرایط آب و هوایی محدود است ورزشکاران ما نمی توانند به آمادگی لازم دست پیدا کنند، در این رابطه نیاز به برنامه ریزی بلند مدت داریم.

سلطانی فر افزود: پیست های موجود باید نوسازی شود و به ویژه از شرایط آب و هوایی متفاوت کشور برای استفاده بیشتر اسکی بازان در پیست های اسکی بهره ببریم. تلاش برای افزایش  فصل اسکی به شش یا حتی هشت ماه از جمله برنامه های بلند مدتی است که شاید تا ۵ سال هم زمان ببرد.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: در بخش همگانی هم مردم بیشتری باید بتوانند اسکی کنند و درحوزه قهرمانی هم تلاش می کنیم در بخش بین المللی، آسیایی و جهانی به مدال های بیشتری دست پیدا کنیم./ص

خبرگزاری مهر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين