امروز : پنج شنبه, ۳ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/06 - 16:23 ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو کارشناس بازی‌های روز نخست گروه ایران در جام جهانی شد

گروه دوم جام جهانی ۲۰۱۸ جزو آن گروه‌هایی است که آقای خاص کارشناسی بازی‌های‌شان را در روسیه برعهده خواهد داشت.

به گزارش بابل نوین، به نقل از نشریه سان انگلیس، جزئیات قرارداد هنگفت ژوزه مورینیو با شبکه روسی «راشا تودی» برای ایفای نقش به‌عنوان کارشناس بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ اعلام شد.

ژوزه مورینیو بابت چهار روز فعالیتش در روسیه که شامل فینال رقابت‌ها هم می‌شود، ۱٫۷ میلیون پوند از روس‌ها دریافت خواهد کرد، یعنی ۴۲۵ هزار پوند در هر روز. طبق ادعای سان مورینیو کارشناس بازی‌های چهار روز نخست جام جهانی خواهد بود که بازی‌های گروه دوم یعنی بازی تیم ملی ایران مقابل مراکش و مصاف حساس تیم‌های ملی پرتغال و اسپانیا هم جزو آنهاست و پس از آن به منچستر باز خواهد گشت و در روز فینال رقابت‌ها از طریق ارتباط ماهواره‌ای بازی پایانی تورنمنت را کارشناسی خواهد کرد.

مورینیو در جام جهانی ۲۰۱۴ نیز به‌عنوان کارشناس با سایت یاهو قرارداد بست، اما رقمی که از راشا تودی می‌گیرد به مراتب بیشتر از چیزی است که بابت همکاری‌اش با سایت آمریکایی دریافت می‌کرد.

علاوه بر راشا تودی، چندین رسانه معروف دیگر هم سعی در استخدام مورینیو به‌عنوان کارشناس داشتند که شبکه BBC و ITV جزو آنها بودند. تصمیم مورینیو برای انتخاب راشا تودی با انتقاداتی هم همراه بوده است از جمله یک خبرنگار بریتانیایی به نام نورالدین چودری (نویسنده نشریات گادرین و دیلی‌میل) که به حالتی طعنه‌آمیز همکاری آقای خاص با روس‌ها را مورد تمجید قرار داده و از آن به‌عنوان «تعهدی برای شیطان بودن» یاد کرده است./ص

تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين