امروز : دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/08 - 9:37 ذخیره فایل ارسال به دوستان

کتاب‌های شاخص ادبیات دفاع مقدس در قالب جدید عرضه می‌شوند

به گزارش بابل نوین، امین نادری، مدیر سوره مهر الکترونیک از عرضه آثار شاخص انتشارات سوره مهر در قالب جدید خبر داد و گفت: از جمله کارهایی که انتشارات سوره مهر در سال جدید برای دسترسی آسان مخاطبان به کتاب انجام داد، تولید آثار شاخص در قالب «فلش بوک» است.

وی افزود: در هر کدام از این فلش‌ها، یک یا چند مجموعه صوتی ذخیره شده است. تاکنون پنج عنوان از فلش‌بوک‌ها تولید و عرضه شده است که از این جمله می‌توان به «وقتی مهتاب گم شد»، «دختر شینا»، «آن بیست و سه نفر»، «فرنگیس» و مجموعه «رفاقت به سبک تانک»، «قصه نمایش کودکان» و مجموعه قصه‌های «موتوری» برای گروه سنی کودک و نوجوان اشاره کرد.

نادری از تولید آثار جدید در این قالب خبر داد و یادآور شد: پنج عنوان کتاب جدید نیز در این قالب برای ایام برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در سال آینده تولید خواهد شد که از این جمله می‌توان به عناوین «همه سیزده‌سالگی‌ام»، «آبنبات هل‌دار»‌، «گلستان یازدهم»، «شنام» و یک مجموعه جدید برای کودک و نوجوان اشاره کرد.

وی اظهار داشت: انتشارات سوره مهر تاکنون ۱۳۰۰ عنوان کتاب در موضوعات مختلف از جمله هنر و ادبیات انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و ادبیات مقاومت را به صورت نسخه الکترونیک عرضه کرده است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين