امروز : سه شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/09 - 12:32 ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزیدگان چهارمین دوره جشنواره تلویزیونی جام جم معرفی شدند

به گزارش بابل نوین، در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم با حضور رئیس سازمان صداوسیما و معاون سیما و جمع کثیری از هنرمندان، برگزیدگان این دوره از جشنواره تلو یزیونی معرفی شدند.

اسامی برگزیدگان به شرح زیر است:

بخش پویانمایی:

بهترین فیلمنامه: سیاوش زرین آبادی و حیدریان برای «پهلوانان»

بهترین طراحی شخصیت ها: محمد میروهابی برای «سارا و سامان»

بهترین طراحی فضا: بهروز یغماییان برای «موزه»

بهترین انیمیت(متحرک سازی): محمد مهدی احمدی برای «تاریخ از این ور»

بهترین موسیقی: عمران طالبی برای «بازمانده»

بهترین کارگردانی: بابک و بهنود نکویی برای «روبی و جوجه ها»

بهترین تهیه‌کنندگی: رضا تقدسی برای «مهارت‌های زندگی ۲»

بهترین میان برنامه: رضا علی اکبریان کاهانی برای «فوتبال مدرن»

بهترین کلیپ موزیکال: مهناز یزدانی و حسین نظر پور برای «شادمانه»

بهترین دستاورد های فنی و هنری: وحید شاکری برای «رقص قاصدک ها»

بخش مسابقات تلویزیونی:

بهترین مسابقه میدانی: بلال الفت برای «ناهار فامیلی» (شبکه افق)

بهترین کارگردانی مسابقه میدانی: مجید بهرامی مقدم برای «تیپ مخصوص» (شبکه یک)

بهترین کارگردانی مسابقه استودیویی: سیدوحید حسینی برای «دستپخت»(شبکه یک)

بهترین اجرا: با تقدیر ویژه از حسین رفیعی و جواد مولانیا، جایزه برترین اجرا به افشین زی نوری برای «جادوی صدا» و «هوش برتر»

بهترین صحنه و دکور مسابقه: لوح تقدیر به پیمان قانع برای برنامه «کودک شو» و مهدی هاشمی «هوش برتر» (شبکه نسیم)

بهترین مسابقه استودیویی: حسین حسین خانی برای «جادوی صدا» (شبکه سه)

بخش مستند:

بهترین فیلم مستند: آرش لاهوتی برای «آبی کمرنگ» (شبکه مستند)

بهترین مجموعه مستند تلویزیونی: سید مازیار هاشمی برای «دکوپاژ» (شبکه افق)

بهترین کارگردانی: بطور مشترک فتح الله امیری و نیما عسگری «محیط بان و پلنگ» (شبکه جام جم) و محمد کارت برای «آوانتاژ» (شبکه مستند)

بهترین پژوهش: محمد مقدم برای «ایران در سپیده دم»(شبکه یک)

جایزه ویژه مستند: موسی جابری برای «اقلیم» (شبکه سه)

بخش فیلم و سریال:

بهترین تهیه کنندگی: محمدرضا شفیعی برای سریال «کیمیا» شبکه دو

بهترین کارگردانی: عزیز الله حمیدنژاد برای سریال «چرخ و فلک»

بهترین نویسندگی: علیرضا طالب زاده برای سریال «چرخ فلک» (شبکه یک)

بهترین بازیگر مرد: با تقدیر از بازیگران «چرخ و فلک» و «دیوار به دیوار»، فرهاد آئیش برای «پرده نشین» و «دیوار به دیوار»

بهترین بازیگر زن: بهناز جعفری برای «زیر پای مادر» (شبکه یک)

جایزه ویژه هیئت داوران: سروش صحت برای سریال «لیسانسه ها»

بهترین سریال تلویزیونی از نگاه مردمی: «پایتخت ۴» به تهیه کنندگی الهام غفوری

بهترین تیتراژ سریال از نگاه مردمی: احسان خواجه امیری برای سریال «هشت و نیم دقیقه»

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين